SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prosze o pomoc! :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
witam! tydzien temu skonczylem brac kreatyne i sobie zrobilem tydzien wolnego od zelastwa.. wczoraj natomiast zaczelem ponownie cwizcyc i to treningiem HST i niestety spadki mam :/ mialem sobie zrobic trening na mniejszych ciezarach do nastepnego cyklu ktory zaczne za okolo 4tyg.. radzicie mi przerwac to hst czy ciagnac je dalej..

kulturystyka - moje życie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
ciągnij dalej- jakie spadki mógłbys miec przez tydzień- to chyba złudzenie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
przez tydzien nic nie cwiczylem i w obwodach prawie nic nie zmalalo poniewaz mierzeylem wczoraj przed treningiem. natomiast dzisiaj po wczorajszym treningu dosyc ostrym (wkoncu to hst) spadki o prawie pol centymetra :/ mysle ze bede ciwczyl podobnie do hst czyli 3razy w tyg wszyskie miesnie ale mniejszymi ciezarami i z zapasme a nie na maxa..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16577
bez paniki
ćwicz dalej

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
no oczywiście, że nie ćwicz na maxa- stopniuj obciążenia.

z tym za częstym mierzeniem to daj spokój- ustal sobie jkakies terminy pomiarów- np po każdym i przed każdym cyklem na kreatynie itp.

nie mierz sie także po treningu bo podczas treningu mięsien jest napompowany a jakiś czas po nim przeciwnie- mniejszy niż normalnie.
najlepiej pomiary rób rano.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 81617
Jak brałeś mono, to nie ma ch..ja - woda poleci. I spadki jakieś tam zawsze będą.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13124
nie mierze na pompie tylko wlasnie z ranca i zrobie teraz przez te 3/4tyg trenign (kazda partia 3razy w tyg)na mniejszych ciezarach a na cyklu bede walczyl z ciezarem ;)

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2007-07-03 20:30:19
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic z moimi udami??

Następny temat

trening na wolnych ciezarach i na atlasach

electro
Polecane artykuły