SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na wolnych ciezarach i na atlasach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 250
witam!
cwicze z rok albo 2 uzywajac wolnych ciezarow.
teraz w wakacje ide na silownie profesjonalna.
w zwiazku z tym mam pytanie czy wplecione cwiczenia na atlasach dostarczylyby nowych bodzcow dla moich miesni? czy raczej bylyby tak samo efektywne jak trening oparty tylko i wyl. na wolnych ciezarach. jestem raczej zwolennikiem treningow na wolnych ciezarach wiec jesli bylyby tak samo efektywne to zostaje przy nich.

i jeszcze pytanie nr2 troche nie w tym dziale ale juz nie chce mi sie zakladac nowego tematu: co jest lepsze po treningu jako weglowodany proste: banany czy carbo?

pozdro

ps: ale w****iajace jest jak napiszesz dlugiego posta i wpiszesz zle haslo. caly post poszedl sie ******. a byl dluzszy, te to wersja skrocona :) od teraz zawsze bede kopiowal posta do schowka przed kliknieciem na 'wyslij'.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Tez generalnie jesqtem zwolennikiem wolnych ciezarwo, jednak jako urozmaicenie dodaje oczywisqcie cwiczenie na wyciagach i maqszynach. Jesqli trenowales odpowiednio to maqsqzyny bede tylko urozmaiceniem ale nie dadza ci jakisq poteznych bodzcow, jednak wlacz je bo w domu nie bedziesqz tego mial
Po treningu carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 250
carbo? myslalem ze naturalne owoce z witaminami itd sa lepsze niz jakas chemia :) no ale skoro tak mowisz... to mam jeszcze pytanie czy carbo z apteki rozni sie czyms od tego, ktore jest w sklepach z odzywkami? aha, i dizeki za szybko odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Chyba tylko cena
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc! :)

Następny temat

Plan treningowy = karateki amatora

WHEY premium