Wpadłem na pomysł abyście zamieszczali w tym poście swoje plany treningowe, które coś wam dały i mogą dać początkującym.
Wiem, że jest dużo tego typu postów leczy myślę, że przydałoby się to odświeżyć.
ZAMIESZCZAJCIE SWOJE GOTOWE PLANY
Wiem, że jest dużo tego typu postów leczy myślę, że przydałoby się to odświeżyć.
ZAMIESZCZAJCIE SWOJE GOTOWE PLANY
Krzysztof Piekarz