może mi ktoś to dobrze rozpisać?? oczywiście sogi będą:)
Cp 665g
mono 250g
bcaa amino płyn 1000ml
dekstro juice 1.5kg
ZMA apteczne(chlea mag + b6 i zincas forte po 1 na noc)
vitamin plus olimpa 90 kap.
mam jeszcze gainerka ale niewiem czy sie przyda do tego cyklu??
Trening jest dieta równierz
czy da się z tego zrobić jaiś sensowny cykl??
z góry dzięki pozdrówka
Zmieniony przez - Technista w dniu 2007-06-09 14:58:59
Cp 665g
mono 250g
bcaa amino płyn 1000ml
dekstro juice 1.5kg
ZMA apteczne(chlea mag + b6 i zincas forte po 1 na noc)
vitamin plus olimpa 90 kap.
mam jeszcze gainerka ale niewiem czy sie przyda do tego cyklu??
Trening jest dieta równierz
czy da się z tego zrobić jaiś sensowny cykl??
z góry dzięki pozdrówka
Zmieniony przez - Technista w dniu 2007-06-09 14:58:59
"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)
Krzysztof Piekarz

