SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Napięcie mięśniowe-proszę o radę.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11800
Mój kolega ma problem z napięciem mięśniowym, chodzi na siłownię, ale ostatnio był u lekarza, odradzał mu chodzenie, ponieważ dolegliwość może się powiększyć. Z doświadczenia wiem że lekarze nie zawsze mają do końca rację w sprawie treningu i siłowni i często to co mówią się nie sprawdza, więc pytam się was. Czy odradzacie mu chodzenie na siłownię? Jeśli tak, to czy na zawsze czy na jakiś okres czasu? Jakie mogą być konsekwencje takiego chodzenia? Proszę o wypowiedzi.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42195
Niech idzie do lekarza sportowego.


zdr.

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Dokladnie lekarz sportowy powinien rozwiac wszelkie watpliwosci

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2731
Nikt nie bedzie zadzil czyims zdrowiem niech idzie do lekarza specjalisty i wtedy bedzie jasne...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11800
Jest jeszcze smieszniej jeden rehabilitant mowi zeby chodzil a drugi zeby nie chodzil

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarium a treningi

Następny temat

/jak zostac pelnoprawnym forumowiczem( abonament) wiecie moze?

electro
Polecane artykuły