Mam pytanie dotyczące łączenia różnych treningów.
Obecnie robię trening na masę. Jak sobie popatrzę w lustro to wygląda na to że ręce mam bardziej rozwinięte od klatki.
Czy mogę na tym samym treningu połączyć ćwiczenia klatki na masę a rąk na rzeźbę?
Nie bardzo chciałbym rezygnować z ćwiczeń na ręce bo jak już chodzę na siłownie to wole ten czas wykorzystać.
Pozdrawiam
kordikordi
Obecnie robię trening na masę. Jak sobie popatrzę w lustro to wygląda na to że ręce mam bardziej rozwinięte od klatki.
Czy mogę na tym samym treningu połączyć ćwiczenia klatki na masę a rąk na rzeźbę?
Nie bardzo chciałbym rezygnować z ćwiczeń na ręce bo jak już chodzę na siłownie to wole ten czas wykorzystać.
Pozdrawiam
kordikordi
Krzysztof Piekarz

.