A więc sprawa przedstawia się następująco. Chcę spalić fat z brzucha.
Rok temu ważyłem ok. 97kg. i w ciągu ok 4 mies. spaliłem 20kg. no i okazało się że jak tak szybko spalałem fat to w konsekwencji najwięcej zostało mi go na brzuchu.
I teraz mam do was pytanie jaki trening mi polecacie na spalenie fatu z brzucha ? (dieta jest) sogi za pomoc
Rok temu ważyłem ok. 97kg. i w ciągu ok 4 mies. spaliłem 20kg. no i okazało się że jak tak szybko spalałem fat to w konsekwencji najwięcej zostało mi go na brzuchu.
I teraz mam do was pytanie jaki trening mi polecacie na spalenie fatu z brzucha ? (dieta jest) sogi za pomoc
Jeżeli ktoś nie przekracza możliwości własnego organizmu - to niech nie liczy na rozwój
Krzysztof Piekarz