Witajcie.
Moim problemem są przede wszystkim uda. Są nieproporcjonalne to reszty sylwetki. W najszerszym miejscu mam 55cm, w łydce 36, nad kolanem 36.
Górę mam szczupłą, mały biust i chudziutkie ramiona(staram się nad nimi pracowac)
Mam kilka pytań odnośnie cwiczeń:
1.Bardzo lubię cwiczyc, nawet po kilka godzin dziennie(przewaznie jest to taniec, badz rening wzmacniajacy, cwicze z kaseta cindy crawford np., do tego skakanka, rozne wspiecia etc) Czy taki trening moze mi zaszkodzic? Nigdy nie cwiczylam tak dlugo z tego wzgledu iz nie mialam czasu. Teraz bede siedziala ciagle w domu i zapewne bede miala ochote na te cwiczenia.
Czy nie rozbuduja mi sie za mocno miesnie ud przy intensywnym treningu?
Odzywiam się zdrowo, do kazdego posiłku dodaje białkom warzywa.
2.Poleccie mi prosze jakis trening ktory zamiast rozbudowac miesnie moich ud wysmukli je oraz nada im ladnego ksztaltu.
Pozdrawiam
Moim problemem są przede wszystkim uda. Są nieproporcjonalne to reszty sylwetki. W najszerszym miejscu mam 55cm, w łydce 36, nad kolanem 36.
Górę mam szczupłą, mały biust i chudziutkie ramiona(staram się nad nimi pracowac)
Mam kilka pytań odnośnie cwiczeń:
1.Bardzo lubię cwiczyc, nawet po kilka godzin dziennie(przewaznie jest to taniec, badz rening wzmacniajacy, cwicze z kaseta cindy crawford np., do tego skakanka, rozne wspiecia etc) Czy taki trening moze mi zaszkodzic? Nigdy nie cwiczylam tak dlugo z tego wzgledu iz nie mialam czasu. Teraz bede siedziala ciagle w domu i zapewne bede miala ochote na te cwiczenia.
Czy nie rozbuduja mi sie za mocno miesnie ud przy intensywnym treningu?
Odzywiam się zdrowo, do kazdego posiłku dodaje białkom warzywa.
2.Poleccie mi prosze jakis trening ktory zamiast rozbudowac miesnie moich ud wysmukli je oraz nada im ladnego ksztaltu.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

