SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
Witajcie.

Moim problemem są przede wszystkim uda. Są nieproporcjonalne to reszty sylwetki. W najszerszym miejscu mam 55cm, w łydce 36, nad kolanem 36.
Górę mam szczupłą, mały biust i chudziutkie ramiona(staram się nad nimi pracowac)
Mam kilka pytań odnośnie cwiczeń:
1.Bardzo lubię cwiczyc, nawet po kilka godzin dziennie(przewaznie jest to taniec, badz rening wzmacniajacy, cwicze z kaseta cindy crawford np., do tego skakanka, rozne wspiecia etc) Czy taki trening moze mi zaszkodzic? Nigdy nie cwiczylam tak dlugo z tego wzgledu iz nie mialam czasu. Teraz bede siedziala ciagle w domu i zapewne bede miala ochote na te cwiczenia.
Czy nie rozbuduja mi sie za mocno miesnie ud przy intensywnym treningu?

Odzywiam się zdrowo, do kazdego posiłku dodaje białkom warzywa.

2.Poleccie mi prosze jakis trening ktory zamiast rozbudowac miesnie moich ud wysmukli je oraz nada im ladnego ksztaltu.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Bzdura jest proba pomniejszania dolnych parti, aby zrownowazyc dysproporcje powinnas zaczac cwiczyc gore na silowni. Ksztalt i jedrnosc miesni zalezec bedzie glownie od diety, proponuje zapoznac sie z
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Co do cwiczen proponuje sie zapoznac z podwieszonymi w dziale trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 115
Dlaczego bzdura? Bzdura byloby gdybym nie miala tan tluszczu i chciala na sile odchudzic. Uda nie sa jedrne. sa raczej sflaczaje, mam miesnie ale tluszcz przewaza tym samym chyba moge je choc troche wyszczuplic?
Na ramiona cwicze, chodze na silownie, procz tego cwicze w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Zrzucenie tluszczu jak najbardziej na tak, nabranie lepszej definicji jak najbardziej, ale bzdura:

"Czy nie rozbuduja mi sie za mocno miesnie ud przy intensywnym treningu?
Poleccie mi prosze jakis trening ktory zamiast rozbudowac miesnie moich ud wysmukli je oraz nada im ladnego ksztaltu. "

Aby nadac odpowiedni wyglad musisz pracowac nad miesniami, a nie myslec czy nie sie rozrosna/powieksza. Nawet jesli to nabiora lepszego sprezystego wygladu, jezeli spalisz znajdujacy sie nad nimi tluszcz
Nie rozumiem obaw kobiet przed umiesniona sylwetka...przeciez nie bedziesz wygladac jak kulturystyka, zamiast multiwitaminy musialabys lykac co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
cześć armos
na pradę nie masz co się obawiać ćwiczeń na nóg
poszukaj tu artykułow na temat ćwiczeń ud i pośladków
powinnaś tez skupić sie tez właśnie jak Scorpio pisze na treningu górnej polowy ciała by wyrównać proporcje
jeśli bedziesz dbać o dietę to nie powinnaś miec problemów z przytostem masy tym bardziej ze kobietom dość trudno budować mieśnie

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Widzisz nawet mod i do tego kobieta przyznaje mi racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
jako kobieta mam podobny problem z brakiem proporcji
tkanka tłuszczowa gromadzi się wokół ud i posladków natomiast górne partie sa szczuplejsze

jednakże to ćwiczenia na nogi- przysiady, marty ciag uginania sa moimi ulubionymi
teraz ich nie trenuje ze wzgledu na problem ze stawami kolanowymi ale powoli staram się je dodać do treningu

trenuje systemem dzielonym na jednej sesji trenuje plecy + biceps i triceps a na kolejnej klatka i barki tu raczej stosuje mniej powtórzeń a większe ciężary

z czasem dorzuce 3 trening w tygodniu tylko na nogi i pośladki

myślę że to dość rozsądny podział jeśli chce się popracować nad każdą partią w jakiś określony sposób

myślę Armos ze taki podział byłby i dla Ciebie dobry na trening nóg jednakże dałabym ćwiczenia takie jak wykroki w przód albo w tył na każda nogę, wysoki step, odwodzenie nogi w tył i bok - proste ćwiczenia bez dużych obciążeń a wiekszą ilością powtórzeń

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Sluchaj pani moderator Pomsyl na trening bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Przylaczam sie do dyskusji.
Proponuje trening obwodowy na poczatek , aby ujedrnic cale cialo i przyspieszyc przemiane materii.
Ponadto chodzi rowniez aby nasza kandydatka sie nie znudzila.
Aby spalic zbedny fat dodaj treningi aerobowe-ilosc i dlugosc w stosunku do potrzeb.
Dieta powinna dokonczyc dziela zniszczenia zbednych pokladow tkanki tluszczowej na udach i posladkach.
Czesc.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

białko i cardio

WHEY premium