SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

problem po rozciąganiu nóg xD

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 137
Witam, może to zabrzmi głupio ale mam pewien problem xD

Otóż po treningu z intensywnym rozciąganiem nóg + kopanie, boli mnie jądro do tego zawsze prawe ://

Miał tak ktoś moze ? :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
hmmm no ja nie miałem nigdy! Niekiedy przy intensywnych ćwiczeniach bolą mięśnie ale nie jądra:/ hmm a nie masz czasem stłuczonych lub np. twój partner nie "zawadza" cię tam podczas kopania...? niechcące kopnięcia w krocze z nogi lub kolana są dosyć częste:P

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 764
może masz stan zapalny wtedy boli po wysiłku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 584 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31774
Idz do lekarza
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
j.w. lekarz nie zaszkodzi :) co prawda ci dobrzy wyjechali do Anglii i Irlandii ale może jakiś się ostał :P

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Jądra nie są zaangażowane w rozciąganie.
Idź do lekarza.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
a jak już o rozciąganiu mowa...

roszciągam sie już ok 6 miesięcy! co jest z wysokim kopaniem? tz bez rozciągnięcia moge spokojnie kopać na wysokość żeber ale bez rozciągania wyżej już są problemy (z odpowiednim rozciągnięciem problemu nie ma) i jakie jest ryzyko że podczas kopnięcia (np. na ulicy) bez wcześniejszego rozciągniecia nabawię się kontuzji? dotyczy to również nie tylko kopnięć ale kolan czy uderzeń prostych

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Duże ryzyko.
Nie powinieneś się brać za kopanie bez uprzedniego dociągnięcia mięśni do odpowiedniego poziomu.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44489
Rozumiem! zawsze rozciągam się gdy gdzieś wychodzę i wiem że może trzeba będzie się obronić albo uciekać :P czy to wystarczy? np do Klubu o 22 00 a porządna rozgrzewka i rozciąganie o 18 30 (przez ok 20 - 30 minut)

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16720
Co za gość

I co ? Na ulicy będziesz high kicki ładował ? Och**ałeś ?

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Fajnie, że się rozciągasz. To zdrowe...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie na kark

Następny temat

jak pogodzić siłownie ze sztuką walki

electro
Polecane artykuły