Witam wszystkich ! Myślę, że mam całkiem niezły pomysł. Otóż walcząc z błędami ortograficznymi, które czasem uniemożliwiają przeczytania postu konkreta, przydałby się skrypt, albo jakiś dobry moderator, który by się tym zajął. Spotkałem się z tym na forum telefonów komórkowych - każdy wyraz zapisany błędnie był zamalowywany na czerwono, a potem sam autor powinien to poprawiać. Może czas na tego typu ewolucję naszego forum ? Co Wy na to ?
Zmieniony przez - bieron w dniu 2007-05-05 23:45:27
Zmieniony przez - bieron w dniu 2007-05-05 23:45:27
Krzysztof Piekarz

