SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czyżby błędy w odczycie?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
Witam
Czy ktoś móglby mi wyjasnic, co sie stało z rozkladem tematów w dziale Odżywianie? Wczesniej wyswietlały mi sie po kolei tematy, jak w kazdym innym dziale, a dzis-nagle mam tylko do dyspozycji pusta strone i 2 opcje do wyboru: "przegląd tygodnia" oraz okienki do "przeskakiwania" do odpowiedniego dzialu. Tematy z przegladu tygodnia czyta mi sie bardzo niewygodnie, w porównaniu z tym, jak bylo przedtem. :(:(
Czy ktos moze mi powiedziec, co lub kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy,za te zmiany w sensie funkconalnym i wizualnym na stronie "Odżywianie"?? Czy to jakas ogolna zmiana wprowadzona odgornie przez webmastera, czy to tylko ja mam jakies błedy z przegladarką??? co jest dosc dziwne, ze bledy tycza sie jednej strony..:/
tak czy owak- bardzo prosze o odpowiedz
pozdrawiam

Right into the danger zone.. :>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
https://www.sfd.pl/forum_10/ 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2581 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19239
juz wszystko działa
spanikowałam.






pozdro

Right into the danger zone.. :>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKANDAL!!!

Następny temat

zdjecia

WHEY premium