Witam,
mam 13 lat i przy wzroście 160 waze 58 kg ,chcialem zrzucic 5 kg.
Brat powiedzial mi o L-karnitynie ale w tym temacie jestem kompletnie zielony wiec mam kilka pytan :
-czy w moim wieku moge to "sporzywac" ??
-czy nie zachamuje mojego naturalnego rozwoju ?
-czytalem o efekcie jojo po przestaniu uzywac tego , czy to prawda ?
-czy L-karnityna nie uzaleznia ?
-czytalem o roznych "+chrome" itd. ktore byscie mi polecili ?
mam 13 lat i przy wzroście 160 waze 58 kg ,chcialem zrzucic 5 kg.
Brat powiedzial mi o L-karnitynie ale w tym temacie jestem kompletnie zielony wiec mam kilka pytan :
-czy w moim wieku moge to "sporzywac" ??
-czy nie zachamuje mojego naturalnego rozwoju ?
-czytalem o efekcie jojo po przestaniu uzywac tego , czy to prawda ?
-czy L-karnityna nie uzaleznia ?
-czytalem o roznych "+chrome" itd. ktore byscie mi polecili ?
Krzysztof Piekarz

