Witam!
Chcialabym poruszyc pewien temat ktory mnie zastanawia. a mianowicie kobiety a sporty ekstremalne... chodzi mi glownie o to ze dziewczyny raczej nie jezdza na rowerach rolkach deskach a jezeli sie to zdaza to jest to naprawde sporadycznie. Poza tym zauwazam ze faceci dyskryminuja takie dziewczyny i moze temu jest ich tak mało. Ja osobiscie zafascynowalam sie rolkami i chcialabym w to głebiej wejsc ale boje sie wlasnie z powodu wysmiewania poza tym grupy jezdzace w danej dziedzinie 3maja sie raczej razem i wiem jak sie wyrazaja o osobach nowych (moj facet jezdzi na rowerze wiec czesto slysze teksty typu: "o dzis przyjechalo jakies dziecko hardcoru i cos probowalo przykozaczyc. hahaha...")no ale jak ma sie to cale "dziecko hardcoru" czegos nauczyc?? i wlasnie ja sie takich tekstow boje.
Prosze jeszcze o pomoc w doborze rolek. Zafascynowala mnie jazda agresywna ale nie wiem czy kupic odrazu takie rolki (znajac mnie to pewnie takie bym kupila bo jestem w goracej wodzie kapana :P)
Pozdrawiam i prosze o jakas pomoc :)
Chcialabym poruszyc pewien temat ktory mnie zastanawia. a mianowicie kobiety a sporty ekstremalne... chodzi mi glownie o to ze dziewczyny raczej nie jezdza na rowerach rolkach deskach a jezeli sie to zdaza to jest to naprawde sporadycznie. Poza tym zauwazam ze faceci dyskryminuja takie dziewczyny i moze temu jest ich tak mało. Ja osobiscie zafascynowalam sie rolkami i chcialabym w to głebiej wejsc ale boje sie wlasnie z powodu wysmiewania poza tym grupy jezdzace w danej dziedzinie 3maja sie raczej razem i wiem jak sie wyrazaja o osobach nowych (moj facet jezdzi na rowerze wiec czesto slysze teksty typu: "o dzis przyjechalo jakies dziecko hardcoru i cos probowalo przykozaczyc. hahaha...")no ale jak ma sie to cale "dziecko hardcoru" czegos nauczyc?? i wlasnie ja sie takich tekstow boje.
Prosze jeszcze o pomoc w doborze rolek. Zafascynowala mnie jazda agresywna ale nie wiem czy kupic odrazu takie rolki (znajac mnie to pewnie takie bym kupila bo jestem w goracej wodzie kapana :P)
Pozdrawiam i prosze o jakas pomoc :)
Krzysztof Piekarz
taka jest rzeczywistowsc wsrod "SKATE'ow"... pozdro
Odwagi!
Śmiać się z początkujących to żenada i to nie tylko w tej dyscyplinie.
ale jak na skatepark chodzilam bylo wporządku, pomogli mi i wogole fajnie