SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nick _MEGABOL_

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Przyjemność się powtarza... się powtarza... się powtarza

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22094
Moze i ja cos pomysle.. zamowie Kamaz'a testosterolu

I wtedy kozakow i Musialow na nas nie bedzie w Mazowieckim

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 4504 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 71867
zamów dwa kamzazy bo jeden Cię nie kopnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22094
Dibo ja maly jestem to mi duzo nie potrzeba, no ale najwyzej z przyczepka i gorka sie wezmie

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 13272 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 96496
Dibo chodzi o taki samochód?

to chyba Kamazy

"Graviora manent"
Wergiliusz - "Eneida"

...
Napisał(a)
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 4504 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 71867
Gym literówka
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
Pfff...niezły numer... Tak właśnie byłem ciekaw czy tylko moje posty o megabolu poleciały...
...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3627 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
KPINA!

Megabol za kasę załatwił sobie możliwość usuwania niewygodnych dla niego wypowiedzi.

KPINA!
...
Napisał(a)
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 4504 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 71867
jeśli megabol chce sobie zasłużyć na dobrą opinie kasowaniem niewygodnych postów to życzę powodzenia. Powinno się leczyć przyczyny nie skutki
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
Temat artykułu - trening
Twoja wypowiedź:
----------
piszesz że kreatyna mega caps to się zdecyduj. Jeżeli nawet ka to 60 kapsów to za mało. Dieta jest? Testosterol i biosterol to syf, naciągają ludzi na coś co nie działa. Jakie masz białko?

Temat artykułu - Mega Cykl czy warto!!!!!!
Twoja wypowiedź:
----------
po pierwsze unikanie tłuszczy to nie jest najlepszy pomysł po drugie diety raczej napewno nie masz po trzecie megabol to syf nie tykaj zostaw


Ja tu wulgaryzmów nie widze dla mnie w tej chwili odżywki z firmy Megabol to strata pieniędzy. Jeżeli chcą wprowadzać zmiany niech zaczną od siebie bo inaczej nic z tego nie będzie. Szkoda że pieniądze wprowadzają tyle bałaganu na forum....
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojna na górze. O co chodzi?

Następny temat

ban na konto, prosba o zdjecie

electro
Polecane artykuły