SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nick _MEGABOL_

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
banan14_88
BULMASTIF

moderatorzy zajmujący sie działem testy

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
i ojdan

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
wystarczy napisać tym osobom email ze firma megabol chce zasponsorowac mega test i jak oni widza taki i taki zestaw czy cos dołozyc-no mozecie ustalic co ten zestaw bedzie zawierał
i czekac az ktorys odpisze--oni sami założą temat z naborem itp. a Wy tylko wyslecie towar-chco nie wiem jak to dokładnie od srodka wyglada(ta całą procedura)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
Wy tylko musicie skontaktować sie z nimi i dogadać, a wcześniej jeszcze ustalić jaki będzie zestaw supli testowany... a potem już tylko wysłać towar i czekać na wyniki

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
A ja dodam tylko od siebie,że używałem produktów Megabola,bo na takowe było mnie stać(teraz niestety na żadne),miałem min.Gianera 737,i zadowolony byłem z tego produktu.

Większość jeżdzi po megabolu,pisze,powiela opinie innych(biosterol,testosterol),dobra ok,te produkty są spalone u wszystkich.
Ale czemu inne też krytykować,niewidze najmniejszych podstaw.

Kasowanie postów nieprzychylnych tej firmie
oraz bold(w dziale jakim nawet nie wie)było nie fair.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Slayer of w dniu 2007-04-24 17:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
chyba sie zgadzamy troche bili

ja mam jeszcze pytanie: jak według Was wyglądał by taki zestaw supli na test??

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
To zależy, jak długo trwa taki test, jak wygląda "tester" i jaki ma cel. Na pewno będzie zadowolony.

Wytknijcie nam nasze potknięcia...
wyeliminujemy je natychmiast!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Meabol zwracam honor-moja wina
To fragment z oferty sklepu internetowego, w którym znalazłem wasze produkty. Nie jest to strona firmowa megabola.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie fair? - to było po prostu bezczelne. Zarowno ze strony pseudomoderatora, jak i Kapitana statku na którym urządza się takie kpiny.

Jesli firmie zależy na wyrobieniu sobie jakiejs przyzwoitej marki na rynku, z serca radzę staranniej dobierać kadry pracownicze, gdyż firma to ludzie, a jesli ludzie są niekompetentni i np mają tendencje do wykonywania ruchów nieprzemyslanych, a na refleksję zdobyć potrafią się dopiero po fakcie, to łatwo jest przewidzieć dalsze losy takiej firmy i chyba ameryki nie odkryję jesli powiem, że pan pseudomoderator raczej zaszkodził wizerunkowi firmy niż pomógł. Zasada "drugiej szansy" jest bardzo szlachetna, ale tam gdzie konkurencja jest ostra - nie ma miejsca na litość.

W dzisiejszym swiecie warto też pamiętać, że "tylko głupcy uczą się na własnych błedach, ludzie mądrzy uczą się na cudzych" i basta. Taka jest metodologia osiągania sukcesu. Niestety, na dzień dzisiejszy lata swietlne przed wami.

Istnieje coś takiego, jak granica dobreg smaku, z tym megabol ma problem, począwszy od reklam, poprzez partyzanckie akcje pseuomoderatora, na organoleptycznych walorach odżywek konczywszy - dobry smak jest dla tej firmy totalną abstrakcją. Tyle ode mnie.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-04-24 18:09:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
idealnie ujęte.


gruby sory za kasację, pomyłka.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wojna na górze. O co chodzi?

Następny temat

ban na konto, prosba o zdjecie

WHEY premium