Popularny amerykański kulturysta federacji NPC Nick Walker (25 l.) ma niesamowitą sylwetkę, którą zwrócił na siebie uwagę już jakiś czas temu. Poświęca całą swoją siłę i energię na mordercze treningi, zwłaszcza teraz, gdy niebawem wystartuje w zawodach New York Pro. Zawody te będą bardzo interesujące, gdyż Nick zmierzy się z innym popularnym kulturystą Blessing Awodibu. 

Polecamy również: Nick Walker mierzy swój niesamowicie ogromny biceps!

W niedawno opublikowanym filmie na YouTube Walker zdradził sekret, w jaki sposób trenuje nogi. Jest to pięć klasycznych ćwiczeń niby prostych, a jednak zabójczych. 

  • Uginanie nóg na maszynie w pozycji siedzącej: 10-12 powtórzeń - 3 serie
  • Ćwiczenia na maszynie do treningu mięśni odwodzicieli ud: 10-12 powtórzeń - 3 serie
  • Hip  Thrusts ze sztangą: 10-12 powtórzeń - 2 serie
  • Rumuński martwy ciąg: 8-10 powtórzeń - 4 serie
  • Uginanie nóg w pozycji odwróconej: 10-12 powtórzeń - 3 serie

„Te ćwiczenia cię zrujnują. Zabiorą z ciebie duszę. Jestem dumny ze swoich mięśni… Czuję się świetnie, jak nigdy dotąd i  nie mam bólów stawów. Ogólnie myślę, że zeszły rok był świetnym przygotowaniem dla mnie, ale ten rok będzie jeszcze lepszy. Będę wyglądać lepiej, będę większy i na pewno lepiej uwarunkowany. Jestem podekscytowany tymi przygotowaniami”.

https://youtu.be/3skjmIaVI_k

Jak myślicie, czy Nick Walker zaprezentuje mistrzowską formę na scenie New York Pro? Jeśli macie problem z rozbudowaniem nóg, spróbujcie treningu Nicka!

Komentarze (9)
GymSherpa

ten gosc sprawia wrazenie no niezbyt inteligentnego i madrego zarazem, a jednak jego osobowosc robi swoje i mozna goscia lubic :-)

0
lordknaga

on ma poprostu taka "gebe" jakiegos tluka a oglada sie go spoko.

2
Anonim

Żylaki psują estetykę.

2
Bull

Długo w zdrowiu nie wytrwa.

2
rarytas1

Przypomina mi ŚP Dallasa McCarvera. Oby zdrowie chłopakowi dopisywało

2
lordknaga

z dawkami saa tez podobno daleko od dallasa nie jest...

4
lodzianin1

Nogi inny wymiar

0
ojan

Okropny wymiar! Taka "mutantowa" kulturystyka mi się nie podoba. Kiedyś kulturystyka podkreślała piękno ciała a teraz przekształciła się w budowanie jak największych mięśni zapominając o estetyce.

5
M-ka

Z takimi żylakami i przy saa zakrzep i zator to tylko kwestia czasu.

1