Witam,
Mam dylemat wiec postanowilem zaczac temat
Chce kupic jakas odzywke do diety W Domu mam juz NItrobolon 2 (500g)+40 caps Kreatyny ta Mega Caps 1250 Dokupic chce jakies Carbo do tego
Mozecie mi doradzic bo z dieta mi cos ciezko idzie staram sie jeszcze regularnia ale mam ciezka prace gdyz roznosze ulotki i latam po schodach dziennie 3h Po takim roznoszeniu jestem caly mokry i pewnie mam jakis nie dobor
Dodam tylko ze cwicze 4 razy w tyg Wt Sr Pt Sobota i do wydania mam jakies 50zl
Pozdrawiam
Mam dylemat wiec postanowilem zaczac temat
Chce kupic jakas odzywke do diety W Domu mam juz NItrobolon 2 (500g)+40 caps Kreatyny ta Mega Caps 1250 Dokupic chce jakies Carbo do tego
Mozecie mi doradzic bo z dieta mi cos ciezko idzie staram sie jeszcze regularnia ale mam ciezka prace gdyz roznosze ulotki i latam po schodach dziennie 3h Po takim roznoszeniu jestem caly mokry i pewnie mam jakis nie dobor
Dodam tylko ze cwicze 4 razy w tyg Wt Sr Pt Sobota i do wydania mam jakies 50zl
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz