Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8
Witam , mam 22 lata , 194 cm wzrostu i o zgrozo kolo 68 kg wagi..wszyscy mowia mi ze duzo jem (kolo 5 razy dziennie,porcje wieksze niz moi znajomi..),fakt ze nie dobieram posilkow, jem to co na mnie przychylnie spojrzy z lodówki;] jakis czas temu zakupilem ławeczke i zestaw obciazen max 70 kg. Prosilbym o rady jakie cwiczenia robic na mase ale zeby przy tym nie rozleźc sie, zeby zachowac calkiem w porzadku brzuch itd. mozliwe ze rady dla podobnych mi pojawily sie juz na forum ale zanim powyszukuje wszystko to uschne do konca albo porwie mnie wiatr^^ za wszystkie rady z gory dzieki;]
Szacuny
91
Napisanych postów
8680
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
31712
"jem to co na mnie przychylnie spojrzy z lodówki"
"zanim powyszukuje wszystko to uschne do konca albo porwie mnie wiatr"
Facet, jesteś boski Na początek zacznij od treningu obwodowego (całe ciało 1 dnia/ 3 dni w tygodniu. Nie przesadzaj z ciężarami. Do lodówki zaś wsadź dużo białego sera, mięsa, ryb, warzyw. Obok lodówki niech stoi sobie ryż i oliwa z oliwek. Może lukną na Ciebie przychylnie.
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."
Szacuny
41
Napisanych postów
2566
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
10268
Na początek zrób trening ogólnorozwojowy ( np. ACT ) a potem zabierz się za masówkę. Więcej ifno na http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Co do diety to przeczytaj posty podwieszone w dziale "ODŻYWIANIE".
Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
8
duf ia a co masz na mysli cos pozywnego?? nikt mi nie wierzy ale pozeram tony sera zoltego w formie tostow , zapiekanek innych bajerow a chyba ser zolty jest pozywny?
Szacuny
91
Napisanych postów
8680
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
31712
rany, facet! Biegusiem do działu odżywianie i czytać podwieszone
"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."