Krzych: Oczywiste, ze przerwy zaleza od zalozen treningowych.
Niemniej nie kapuje ludzi, ktorzy pomiedzy seriami cwiczen przez
5 minut doslownie NIC nie robia, nawet nie przykucna pare razy
na rozruszanie nog czy cos w tym stylu, IMO to grozi jakas krzywda!
A co do chlodzenia miesni, wszedzie sie trabi, ze rozgrzany miesien
to elastyczniejszy i silniejszy miesien wiec jak to jest?
Dzis mialem kolejny popis mocarzy od sciskaczy itp, musze sie podzielic
Przyszlo dwoch. Pasy oczywiscie mocno zacisniete, rekawiczki na rekach,
nadgarstki obandazowane. Co mieli na nogach nie wiem bo dlugie spodnie...
I teraz akcja z drazkiem w roli glownej.
Podchodzi jeden, bierze jeszcze jakies metalowe haki w dlon i podciaga
sie... Uwaga! Drugi mu pomaga podtrzymujac nogi bo kolo ma problemy
z dzwignieciem wlasnego ciala. Straszliwa walka o serie trwa
AZ 8 POWTORZEN, przy tym ryczenie z wysilku na cala silownie.
Pozniej zmiana pajaca.
Zeby nie bylo, nie kpie sobie z ludzi, ktorzy nie potrafi sie dzwignac
na drazku, szydze z tego, ze kolesie przyszli opancerzeni jak na bitwe
pod Kurskiem a opanowuja zwykle podciaganie - i gdzie tu sens i logika?
Oczywiscie paradowali w tym wszystkim przez caly traning...
Mam nadzieje, ze chociaz do brzuszkow zdejmuja pasy.
Zeby bylo smieszniej, pare metrow obok, kolo robil sobie
clean & jerk ze 130kg majac jedynie owiniete nadgarstki.