SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy ściągacze na ścięgna

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 309
siema :) od ilu kg powinno się stosować ściągacze na ścięgna przy treningu nóg?

Z góry dzięki za odp, za dobre odp. może być sogg

Zmieniony przez - Trigen221 w dniu 2012-02-25 22:11:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Sprecyzuj swoje pytanie , bo ciężko się domyślić o co Ci chodzi?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 309
Chodzi mi głownie o ściągacze na kolana podczas treningu nóg, ostatnio miałem kontuzję i nie mogłem robić przysiadów , z powodu bólu w tylnich okolicach kolana i nie wiem czy mogę ćwiczyć nogi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Ściągacze na kolana powinny być używane tylko przy seriach z dużymi (oczywiście proporcjonalnie do naszych możliwości) ciężarach. Często widzę osoby nadużywające ich stosowania i zakładające je już przy rozgrzewce. Trzeba mieć świadomość, że ściągacze pomagają naszym stawom i wiązadłom, ale nadużywane powodują ich osłabianie. Szczytem jest częste tłumaczenie ćwiczących, że stosują je z powodu bólu stawów. Aby zapobiegać wszelkim bólom tego typu należy bezwzględnie przestrzegać odpowiedniej techniki wykonywanych ćwiczeń, a opaski i ściągacze mają za zadanie wspomagać nasze stawy i zapobiegać kontuzjom przy dużych ciężarach. Przy umiarkowanie lekkim obciążeniu wystarczy zachowywać dobrą technikę, a nasze stawy i wiązadła będą się regularnie wzmacniały.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie

Następny temat

Powrót po 1,5 roku

WHEY premium