Jestem obecnie na cyklu na dymatize dyma-burn , powoli zaczyna mi się kończyć ten produkt,a postanowilem jeszcze pociągnąć cykl z 15-20 dni i zastanwiam się jaki kupić spalacz niedrogo ,a żeby był w miare skuteczny..
Myślałem nad Thyroterm 60caps , przy dawkowaniu 3caps dziennie starczy mi na 20 dni ,czyli było by ok , tylko ze ja nigdy nie bralem nic z efedryna..
Mile widziane propozycje..
Pozdrawiam
Myślałem nad Thyroterm 60caps , przy dawkowaniu 3caps dziennie starczy mi na 20 dni ,czyli było by ok , tylko ze ja nigdy nie bralem nic z efedryna..
Mile widziane propozycje..
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
)))
TSE do thyrotherma, nie wiem czy śmiać się czy płakać
.
powinno starczyć do końca cyklu i jeszcze nieźle pozamiatać hehe