SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz na lato? konkret, 17 lat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
1. WIEK: 17
2. WAGA;109 WZROST; 183
3. CZAS REDUKCJI Całe lato ( 2 ost. tygodnie zgrupowanie pływackie, 4h dziennie pływania(10-11km) + bieganie)
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : 32%
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: koło 15%? płaski brzuch
7. STAN ZDROWIA( choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc. ): brak problemow
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: TSE, Thyroburn extreme ( czasem się źle czułem po nim- głowa, żołądek), Dyma burn extreme( bez rewelacji, potliwość)
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: czasem białko, ZMA
11. STAZ TRENINGOWY: biegam kilka razy w tygodniu, pływam dużo ( teraz jeziorko to 5km dziennie nie problem pożądnym tempem), rowerek to samo 30km nie problem
12. BUDŻET: 100-200zł
13. TREŚ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Szukam spalacza który będę mógł wrzucic w okolicach 90kg, czyli za 1.5 - 2 mc, aktualnie mam pol opakowania TSE i mysle ze to poleci na rozgrzewkę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Ok, spadam do Niemiec za godzinę. Może tam coś upoluję, chociaż wątpię, bo drożej o 20% na bank będzie. Dzięki Tom i Kocico ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
a jak wyglada dieta?
jaki deficyt kaloryczny i jaka podaz kalorii?

co do spalaczy w tym wieku za duzego wyboru nie ma. co do potliwosci o czym wspomniales to ona powinna wlasnie byc glownym wyznacznimiem skutecznosci termogenika, a nie pobudzenie itp.

ja bym dal max
https://sklep.sfd.pl/Fitness_Authority_Thyroburn-opis25998.html
https://sklep.sfd.pl/Fitness_Authority_LipoBurn-opis26052.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
No właśnie się nad nimi zastanawiałem.
Miałem thyroburn, ale coś się źle czułem na nim. Może głodowanie, niewysypianie i zimowa depresja. Coś mnie głowa bolała i czasem żołądek ( może czasem jak głodny byłem?)
Dietka :
I Owsianka + shake
II ryż/makaron + ryba+ warzywa
III makaron + mięso+warzywa
IV warzywa, owoce
V twaróg, shake

Do ryżu, makaronu, sałatek i twarogu dodaję oliwy z oliwek.

Treningów nie rozpisałem, bo często mam w ciągu dnia np. 3-4 km pływania + 30km rower + 8-10 km bieganie i ew. piłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
ile kalorii dostarczasz? Jaki rozklad na makroskladniki masz? To co napisales niewiele mi mowi.

A jak te treningi prezentuja cie w ciagu dnia?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Dostarczam 2500-2800kcal.
By było BTW 320/80/150, ale często zaniżam białko i jest więcej węgli.
Ja po prostu po białku się źle czuję i nie mam ochoty na trening. Mam straszne uczucie ciężkości i wzdęty brzuch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
to obetnij bialko do 2-2,5 na kg masy ciala, tez powyzej 2,5g zle sie czuje
co do braku ochoty na treningu tutaj kluczeb beda wegle 80g to troche za malo jak dla mnie z 200-250g dziennie powinienes przy tej wadze wrzucic smialo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Kurde, stary, źle rozpisałem :D
Węgle 320
Tłuszcze 80
Białko 150

Kupiłem dziś lipoburn, zobaczymy jak to chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
założenia ładne, tylko żebyś się ich trzymał a nie tak jak ostatnio w teście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
BTW jestes z ina i kibicujesz lechowi? a nie zawiszy?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
@ VENTOR90 właśnie między innymi przez to, że każdy mi wmawiał jak to wielkie ilości białka są super potrzebne na redukcji. Ja po prostu białka w większej ilości nie toleruję.
Lato jest także ciśniemy :D
Dzisiaj 40km rowerem w 1:30 było : )


@ TomQ-MAG, ano tak. Mama z Poznania, znajomy na mecze brał i tak to wyszło. Za Zawiszą raczej chłopcy co niezbyt się garną do nauki ( bez obrazy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też uważam ilości rzędu powyżej 3g za przegięcie, przez całe pasibrzuchy leciałem od 2 na początku do 2,5 na końcu i nie narzekam. Ale wiadomo jak jest, czasem posiłek wypadnie, czasem się nie chce więc warto założyć trochę wyższe widełki bo w praktyce i tak wychodzi mniej niż planowaliśmy z reguły.

Zmieniony przez - Ventor90 w dniu 2011-06-27 19:29:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw SUPLEMENTÓW ?

Następny temat

Bieganie a kreatyna

WHEY premium