SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co na bicka?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5506

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
Byqu a po ile serii w dniu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2089
Robie biceps i tricerps w poniedziałek i w czwartek, na każdym trening robie po 3 ćwiczenia x 3 serie na biceps i triceps, czyli łącznie po 18 serii na biceps i 18 na triceps tygodniowo. W dwóch pierwszych ćwiczeniach na biceps i triceps robie superserie, za***ista pompa, polecam. Trenuje już tak dwa tygodnie i już są pierwsze rezultaty - zauważyłem lekkie przyrosty siły (+2 kg w młotkach). Jakbyś chciał mój plan na ramiona to pisz, teraz ide robić A6W.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
haha fajna ta sztanga (pic)

moje ulubione na bicka to uginanie lekko łamanym w wąskim uchwycie stojąc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
moim zdaniem gryf łamany jest z dupy na max. Prosta sprawa, większość ludzi twierdzi, że jest lepszy, "bo można wziąć więcej" - zastanówcie się - czy w magiczny sposób przybywa nam siły, czy też po prostu włączają się do pracy inne mięśnie przejmująć sporą część pracy bicepsu... wnioski pozostawiam wam.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24308
krzych666 chcial napisac, ze bardziej cwiczymy promieniowy niz bicka
ja kiedys jak cwiczylem na modlitewniku na łamanym to miałem spuchniete przedramie a nie biceps.. chyba dobre wnioski wyciagnalem

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2007-02-19 16:16:02

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Otóż to. Po gryfie łamanym bolał mnie ram-pro, aż miałem skurcze. Dopiero jak wróciłem do gryfu prostego pojawiły się zakwasy na bicu i wzrosła siła.
Na giętym nie mogłem wyjść poza 50 kilo, bo mnie coś bolało (podejrzewam przyczep ram-pro).

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22038
No widzisz, a mnie z kolei na prostej sztandze bolą łokcie strasznie, dlatego preferuję łamaną (bez szaleństw z ciężarami, technika przede wszystkim) - myślisz, że to błąd?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
prosta najlepsza na mase bicków zdecydowanie (ew uginanie sztangielkami ale toto niefajne jest) ale najwieksza przyjemnosc z cwiczenia na mocno łamanej w waskim uchwycie.tak po prostu heh
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 318 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
co znaczy "łokcie bolą" ? Co dokładnie boli ?

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22038
No nie wiem, dokładnie to łokcie... :) Nie wiem jak dokładniej to określić!
Z tym, że już dawno nie robiłem, trzeba sprawdzić znowu, a nuż coś się zmieniło?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre-alkalyn + HMB

Następny temat

Silownia i judo

electro
Polecane artykuły