SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening domowy na sztangielkach do oceny!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5055
Witam

Mam 16 lat, 69kg wagi, 176cm wzrostu i problem. Mam ułożony trening i prosiłbym o korektę mam do dyspozycji 2 sztangielki 10 kg. Chciałbym cwiczyć na masę tylko mam gdzies na oko z 20%bf. Czy jak bede ćwiczyć na masę to troche spale fatu?

To mój trening:

Poniedziałek

Klatka:
- WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 12,10,8,8
- WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ: 8,8,8
- ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 8,8,8
- ROZPIĘTKI ZE SZTANGIELKAMI W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ -GŁOWĄ DO GÓRY: 8,8,8

Triceps:
- WYCISKANIE “FRANCUSKIE" JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE: 12,10,8,8
- POMPKI W PODPORZE TYŁEM: 12,10,8,8
- PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA: 8,8,8

Łydki:
- WSPIECIA NA PALCE W STANIU: 15,15,15
- WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE: 20,20,20
- ODWROTNE WSPIĘCIA W STANIU (PISZCZELE): 15,15,15

Środa

Plecy:
- WZNOSY BARKÓW "SZRUGSY" ZE SZTANGIELKAMI: 25,25,25,25
- PODCIĄGANIE (WIOSŁOWANIE) W LEŻENIU NA ŁAWECZCE POZIOMEJ SZTANGIELEK 12,10,8,8

Biceps:
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ" NADGARSTKA): 12,10,8
- UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT „MŁOTKOWY"): 10,10,10
- UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO: 12,10,10

Przedramię:
- UGINANIE NADGARSTKÓW PODCHWYTEM W SIADZIE: 20,20,20

Piątek

Barki:
- WYCISKANIE SZTANGIELEK: 12,10,10
- UNOSZENIE SZTANGIELEK BOKIEM W GÓRĘ: 8,8,8
- UNOSZENIE SZTANGIELEK W OPADZIE TUŁOWIA: 8,8,8
- PODCIAGANIE SZTANGIELEK W ZDŁUŻ TUŁOWIA: 12,10,8
- UNOSZENIE RAMION W PRZÓD ZE SZTANGIELKAMI: 8,8,8

Brzuch:
- "SPINANIE"/UNOSZENIE KOLAN W LEŻENIU PŁASKO: 20,20,20
- SKŁONY BOCZNE ZE SZTANGIELKĄ W RĘKU: 20,20,20
- SKŁONY W LEŻENIU PŁASKO (BRZUSZKI): 20,20,20

Uda:
- PRZYSIADY WYKROCZNE ZE SZTANGIELKAMI: 10,10,10,10
- WYSOKI STEP ZE SZTANGIELKAMI: 10,10,10,10


Bardzo proszę o ocene treningu. Czy odpowiednia połaczenie i ilosc cwiczen oraz powtorzen itp.

Pozdrawiam SEBA 1500.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5055
Zapomniałem dodać ze kondycje mam i miesnie przyzwyczajone do wysiłku bo od roku trenuje trial rowerowy i diete tez mam.

Proszę o ocenę treningu, bardzo mi na tym zależy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
Jak dla mnie to dobry trening ułożyłeś. Gdybyś jeszcze tylko miał do plecków drążek byłoby ok. No i trochę więcej obciążenia ale wszystko to zależy od kasy a sam wiem że z tym bywa nieciekawie :P
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
10 kg to za mało na cokolwiek-rozpietki mozna machac ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5055
Aj.. gapa ze mnie zapomnialem napisac pewnie ze mam drazek tylko cienko mi to podciaganie idzie (gora 4 razy).Moze jakos pompkami wzmocnic plecy????

Jak juz na luzach bede machac 10kg to dokupie 4x5kg i wtedy bedzie 20kg na łape :) Gdyby bylo wiecej w tej chwili niz 10kg to nie wiem czy dal bym rade tyle razy machnąć.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój trening na mase --> oceńcie i poprawcie !!!

Następny temat

strzelanie w barkach

electro
Polecane artykuły