SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzelanie w barkach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Wczoraj podczas podciągania na drążku szerokim nachwytem, czułem strzelanie/przeskakiwanie w barkach. Podczas wznosów ramion bokiem też... Czym jest to spowodowane? Jakie może mieć skutki? I jak to wyeliminować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11605
mialem tak samo, na poczatku jak zaczynalem ćwiczyć ale z czasem przeszlo, po prostu odłozylem sobie na pewien czas drążek i robiłem na wyciągu,nigdy już nie podciagam sie do karku, ale na wyciągu moge robić do karku.
robilem też później jakieś ćwiczenia ze sztangielką na zwiększenie ruchomości w barku, ale jest ono trudne do opisania: kładziesz sie na boku na ławeczce, w jedna rekę bierzesz hankielke, ja bralem 4 kilową, w tą reke co przylega do ławki i wystawiasz ją za ławke. zginasz w łokciu do kąta 90 stopni, tak aby czesc ramienia od barku do lokcia byla równoległa do podlogi,a od lokci do dłoni prostopadła. i zaczynasz ruszac przedramienieniem na boki- wzdłuz tułowia, tak aby przedramie bylo równoległe do podłoi raz z jedej strony barku raz z drugiej.
niewiem czy zrozumiales o co mi chodzi ale sprobuj, jak co to moze jakis obrazek wrzuce, ale ciezko bedzie to narysowac.

na sucho też są efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
za slaba rozgrzewka !!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
J/W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
Rozgrzewka wyglądała tak- skakanka, krążenia ramion (na barki). Co jeszcze powinienem robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
rozciaganie ----
wyszukiwarka i atlas cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Rozciąganie statyczne. Poza tym powinieneś na początek pojeżdzić z 5-minut na rowerku stacjonarnym lub pobiegać na bieżni. No i 2 serie rozgrzewające w każdym ćwiczeniu.

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-01-28 14:58:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
A rozciągać nie powinno sie po treningu?
Jezeli skacze na skakance, to po co rower stacjonarny lub bierznia???
Jak powinny wyglądać serie rozgrzewające przy podciąganiu na drążku?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9166
rower po to aby pobudzic krązenie, mozliwe ze przy przenoszeniu mozesz miec za duzy ciezar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
stary dziadek z Ciebie sie robi kosci ci strzelaja juz......

jak robie pompki to w lewym barki za kazdym razem pstryk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5460
"rower po to aby pobudzic krązenie, mozliwe ze przy przenoszeniu mozesz miec za duzy ciezar"- PRZECIEZ SKAKANKĄ TAK SAMO MOŻNA POBUDZIĆ KRĄŻENIE. O JAKIM PRZENOSZENIU PISZESZ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
mi strzela zawsze prawy bark, obojetne czy zrobie mocna rozgrzewke czy nie, tak juz mam. Zwlaszcza podczas wznosow bokiem.

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domowy na sztangielkach do oceny!

Następny temat

a moze FBW ??

WHEY premium