SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jazda rowerem & Bieganie a jednak coś nietak??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 539
Witam :) mam pytanko odnośnie mnie.Już pisze w czym problem.
Mieszkam daleko za miastem( to ważne) na małym zadupiu(dosłownie wioska 8 domów) dojeżdzam do najliższej miekscowości około 1,7 kilometra Rowerem to już bedzie około 5 i pół roku.Dystans na max spedzie pokonuje dosłownie w 3,40 sek. i odstwaie rower dojde do przystanku PKS i nic mi niejest.Ale problem z tym że jak jade Rowerem (jadac około 20 kilometrów) dość szybko to wszystko z organizmem gra.Ale co jest nietak że jak mam się PRZEBIEC 0,5 kilosa to po tym dystansie mam taka Palpitacje serca że mało mi klatki nierozerwie a płuc mało niewypluje.Czerwony jestem puls mam b.szybki i co najdziwniejsze b.gługo chłone od biegu ;/ Ważne mysle jest to że Niepalę..Niepije( powaznie) niećpam.ćwicze na Siłce około 3 lat w tym około roku z odżywkami.A z tym bieganiem to już tak od lata mam ???
W czym problem ?? z moim organizmem??? albo nowłasnie .Ktos cos wie .pomóżcie Koledzy :).pozdrawiam Max
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52124 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
1.7 kilometrra rowerem w 3.4 minuty na max speedzie ?? i sie dziwiasz ze biegac nie umiesz ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 539
To wegług Ciebie dużo czy mało.?/ bo niewiem o co Ci dzodzi.może sie pomyliłem może krócej może dłużej .Nie w tym rzecz ile czasu tak jade ten odcinek tylko od czego to zalezy??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19983
Generalnie to chodzi o adaptacje organizmu do danego wysiłku.Przykład prosze bardzo.Jakoś niedawno oglądałem przygotowania Armstronga (kolaż) do jakiegoś maratonu i sam stwierdził że będzie bardzo dobrze jak straci nie więcej niż godzine do zwycięzcy a podejżewam ze wydolność to chłop ma :).No i w sumie 1.7 km na rowerze to nie jest jakiś wielki wyczyn .Chcesz dobrze biegać - biegaj ,pływać-pływaj itp. itd. .

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11184 Napisanych postów 52124 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kilometr biegnie sie w 3 miniuty okolo normalnie . wiec rowerkiem powinienes 1.7 km znacznie szybciej przejechac jesli chcesz miec jakies tam wyniki w biegu .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15314
Ciężko mi powiedzieć pomyślałem że masz problem z wagą ale spojżałem w profil i to nie to.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 539
Aha no ok może te 3 minutki to mi sie tak ubzdurały i zdeka zaduzo. napiałem.Ale i tak dzieki :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obadajcie sprawe :)

Następny temat

Co ile zmienić?

electro
Polecane artykuły