Witam mam kuzynke ktora chciała by schudnąc i mam prosbe byscie ulozyli jej jakąs diete tzn ile moze jesc wegli , ile bialka ile tluszczy . Ma ona 22 lata 170 cm wzrostu i wazy 73 kg i chciała by schudnąc z 10 kg .
Bardzo Bym Był wdzieczny za to z góry dzieki.Pozdrawiam
Bardzo Bym Był wdzieczny za to z góry dzieki.Pozdrawiam
-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F
<duke> pozdrawia
Krzysztof Piekarz