SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Barki%-)Kształt :D

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3331


Witam. Moze to i głupi post ale nic nie znalazłem na ten temat w wyszukiwarce! Tak więc zauwazylem ze od kiedy cwicze na silowni moje barki zaczely wyglądac jak na rysunku 1,"skierowaly sie do dołu". Czym to jest uwarunkowane?Jest jakis sposób by wyglądały tak mniej więcej jak na rys.2? Moze jakies cwiczenia? Kiedys jak plywalem to wyglądały jak na rys.2 a od kiedy cwicze na silce wyglądają jak na rys1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3331
Spoko człowieki nie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5424
chyba Ci przeszkadza to, że Ci się pojawił mały kaptur
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787448
przypuszczalnie rozwinął Ci sie mięsień czworoboczny tzw kaptur ale z rególy ludzie sie ciszą że rośnie pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3331
To widocznie musze poszezyc obrecz barkową zeby to lepiej wyglądało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13195
napewno kaptur ... może daj fote ciebie wtedy lepiej się powie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3331
Dzięki frezeq ale na foty za wcześnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15215
Kaptury Ci urosły
Dobrze ze masz samokrytyke i nie dasz tu zdjecia. Pozdrawiam i zycze duzych przyrostów

Zmieniony przez - dywciasfd w dniu 2007-01-19 20:54:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...może przy treningu barków/szczególnie unoszeniach/ pracuje ci zbytnio miesień czworoboczny, musisz wiecej uwagi skupiać na prawidłowych wyciskaniach jak i unoszeniach/szczególnie bokiem -bo tu kaptury lubią sie właczać zbytnio/, nie rób także podciagania wzdluż tułowia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5460
jak wyizolować boczne aktony, tak zeby kaptury nie pracowały?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13195
Nie da się do końca wyizolować , a pozatym kaptury pracują nie tylko w ćwiczeniach na barki .
Podaj swój trening barków
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny;)

Następny temat

Trening, a gra w nogę?

Shoty
Polecane artykuły