Szacuny
0
Napisanych postów
163
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
3331
Witam. Moze to i głupi post ale nic nie znalazłem na ten temat w wyszukiwarce! Tak więc zauwazylem ze od kiedy cwicze na silowni moje barki zaczely wyglądac jak na rysunku 1,"skierowaly sie do dołu". Czym to jest uwarunkowane?Jest jakis sposób by wyglądały tak mniej więcej jak na rys.2? Moze jakies cwiczenia? Kiedys jak plywalem to wyglądały jak na rys.2 a od kiedy cwicze na silce wyglądają jak na rys1
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
...może przy treningu barków/szczególnie unoszeniach/ pracuje ci zbytnio miesień czworoboczny, musisz wiecej uwagi skupiać na prawidłowych wyciskaniach jak i unoszeniach/szczególnie bokiem -bo tu kaptury lubią sie właczać zbytnio/, nie rób także podciagania wzdluż tułowia.
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid