SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co po Stromie jakie efekty?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8121
Jakie efekty sa po stormie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8121
http://img194.imageshack.us/img194/9840/rankingiii3jz.jpg
http://img276.imageshack.us/img276/1307/rankingi6ze.jpg
Premium N. No-cre-x3 ....to ma fajny sklad... tylko pewnie przez wielu nie testowany i ryzyko wydac te 2stówy...:/ a takze: fizogen- blast cycle,
san vault, knockout i storm takze...pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4310
Wez zagladnij do wyszukiwarki czy na dzial gdzie sa opisy odzywek i pocztaj bo zakladasz co chwila nowy post i pytasz o rzeczy ktore juz dawno sa!

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Boże Miętki robil przecież test na Stormie, weź się opanuj z tym spamem i używaj wyszukiwarki do cholery.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
no i takch typów ...
zobaczcie ile on tematów założył ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1146 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8121
dobra Bill nie placz...:] jak cos nie pasuje to przeciez nei musisz nawet tego czytac;) pzdr:]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
Chyba jednak zostana wprowadzone ograniczenia...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2855 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20198
siema

ograniczena jestem za !!!


a co do efektów Storma to chyba go najlepiej wspominam moze dlatego ze polaczylem go z no-x i jeszcze kilka bajerow dobra dieta i trening

powodzenia

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kre-alkalyn jak brać??

Następny temat

bialko wpc

electro
Polecane artykuły