Szacuny
25
Napisanych postów
1741
Wiek
37 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
57710
Dla mnie nr 2 oddzielne stojaki mozna sobie ustawiac zaleznie od woli.
Nr 1 jak dla mnie porazka napchane tego sprzetu mysle ze niewygodnie by sie na czyms takim cwiczylo.
We ride together We die together. Bad Boys for life
Szacuny
5
Napisanych postów
2083
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
39361
..bierz drugą magnus to dobra firma.
A te wszystkie co mają cos tam doczepiane to pic na wode.
Wyciąg jak juz ktos wyzej napisal najlepiej oddzielny.
Lawka z oddzielnymi stojakami to duza wygoda wiec sie nie zastnawaiaj i bierz nr.2 ;)
pzdr