SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Która ławka lepsza?? POMOC

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2247
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10181
Nie chce ci robic prania mózgu ale na twoim miejscu bym dołozył troche hajsu i wziął ta ławke http://www.allegro.pl/item154555258__kelton_zestaw_lawka_stojaki_f_vat_raty.html i ten wyciąg http://www.allegro.pl/item154555187__kelton_wyciag_f_vat_raty_.html 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35012
zdecydowanie druga, znacznie solidniejsza!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
2 bo ma oddzielne stojaki
a w 1 jest wąski rozstaw stojaków
czyli lipna jest

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10181
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10069
Ja bym wzial 2 + wyciag oddzielnie...

...żyj krótko a dobrze...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2247
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1741 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57710
Dla mnie nr 2 oddzielne stojaki mozna sobie ustawiac zaleznie od woli.
Nr 1 jak dla mnie porazka napchane tego sprzetu mysle ze niewygodnie by sie na czyms takim cwiczylo.

We ride together We die together. Bad Boys for life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..bierz drugą magnus to dobra firma.
A te wszystkie co mają cos tam doczepiane to pic na wode.
Wyciąg jak juz ktos wyzej napisal najlepiej oddzielny.
Lawka z oddzielnymi stojakami to duza wygoda wiec sie nie zastnawaiaj i bierz nr.2 ;)
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2247
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2247
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obciążenie - help me

Następny temat

Nicky Cruz opowiada... historia prawdziwa

electro
Polecane artykuły