Po 1 nie wiem czy to dobry dzial.
Czy zeby spalic tluszcz np. na klatce czy biceps bo tam tez sie ma troszke (czy tylko o brzuch tu chodzi ?) trzeba czc palenie ? Bo jak wiem najpierw to wegle sie spalaja (kcal) daja energie a potem tluszcze ? Ale czy to wegle z zeszlego miesiace itp czy z tego dania ktore zjadlem przed treningiem ? Bo jesli tak to nie spale tluszczu bo zawsze wegle ida pierwsze xD ? Wiem ze idiotyczne pytanie :)
Wesolych Swiat xD Krzuchu666 :) troszke mi pomogles i reszta tez xD
Pozdro
Czy zeby spalic tluszcz np. na klatce czy biceps bo tam tez sie ma troszke (czy tylko o brzuch tu chodzi ?) trzeba czc palenie ? Bo jak wiem najpierw to wegle sie spalaja (kcal) daja energie a potem tluszcze ? Ale czy to wegle z zeszlego miesiace itp czy z tego dania ktore zjadlem przed treningiem ? Bo jesli tak to nie spale tluszczu bo zawsze wegle ida pierwsze xD ? Wiem ze idiotyczne pytanie :)
Wesolych Swiat xD Krzuchu666 :) troszke mi pomogles i reszta tez xD
Pozdro
Krzysztof Piekarz