SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna POMOCY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 181
Jak brac kreatyne 2 razy dziennie rano i po treningu czy 3razy rano,przed i po treningu.Dawka 5g wraz z 20g dextro juice.
a Jak w dni nietreningowe?prosze o odpowiedz kazda bedzie sie liczyc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 7 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7571
Witam
5gr+20dex naczczo i 5gr+20dex po treningu <mono> , dni nie treningowe 5gr naczczo i dex 20 gr !! <nastepnym razem uzyj wyszukiwarki !!! >

PZDR

Venom2

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 181
a mozesz mi wytlumaczyc dlaczego nie brac przed treningiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 638 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6575
czy gdzies napisal ze nie mozna brac przed treningiem?!
mozna jakies 30min przed,jakies 1-1.5h po posilku przedtreningowym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
rano nie musisz dawać dextro

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
a ja preferuje mono 3x (rano, przed i po treningu) z tym że posiłek przedtreningowy musi być odpowiednio wcześniej (1-1.5h przed porcją mono)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1886
a ja preferuje standardowo:
DT rano naczo 5gr, bezpośrednio po treningu 5gr
DNT rano naczo 5gr, w porze treningu 5gr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11914
a czy można zamiast dextro dawać glukoze czy raczej duzo sie na tym traci ??
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
dekstro to glukoza tyle ze pod inna nazwa spokojnie mozesz brac

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

--------------------------------> jakie suple na rzeźbe?

Następny temat

jakie suple do treningow

electro
Polecane artykuły