...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
17
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
181
Jak brac kreatyne 2 razy dziennie rano i po treningu czy 3razy rano,przed i po treningu.Dawka 5g wraz z 20g dextro juice.
a Jak w dni nietreningowe?prosze o odpowiedz kazda bedzie sie liczyc
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
187
Wiek
7 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
7571
Witam
5gr+20dex naczczo i 5gr+20dex po treningu <mono> , dni nie treningowe 5gr naczczo i dex 20 gr !! <nastepnym razem uzyj wyszukiwarki !!! >
PZDR
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
17
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
181
a mozesz mi wytlumaczyc dlaczego nie brac przed treningiem
...
Początkujący
Szacuny
7
Napisanych postów
638
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
6575
czy gdzies napisal ze nie mozna brac przed treningiem?!
mozna jakies 30min przed,jakies 1-1.5h po posilku przedtreningowym
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
12251
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
173963
rano nie musisz dawać dextro
Pzdr/
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
6
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1886
a ja preferuje standardowo:
DT rano naczo 5gr, bezpośrednio po treningu 5gr
DNT rano naczo 5gr, w porze treningu 5gr
...
Początkujący
Szacuny
14
Napisanych postów
1001
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
11914
a czy można zamiast dextro dawać glukoze czy raczej duzo sie na tym traci ??