Szacuny
7
Napisanych postów
1406
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
18410
i w tym jest problem czy carbo czy dextro... czy alternatywą dla tego nie było by carbo bx w którego składzie jest ryboza i tauryna??? wtedy można byłoby zrezygnować z tauryny w kapsach
zresztą sam nie wiem... zaproponowałem co uważam za słuszne... oceńcie to
Zmieniony przez - sprajt86 w dniu 2006-12-10 19:32:15
Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!
Szacuny
7
Napisanych postów
1406
Wiek
39 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
18410
SKŁAD:
Wartość odżywcza w 100 g proszku:
Wartość energetyczna 1591 kJ / 380 kcal
Białko 0,0 g Tłuszcz 0,0 g
Węglowodany 95,0 g
Tauryna 400 mg
Glucuronolakton 200 mg
D-ryboza 200 mg
Błonnik pokarmowy rozpuszczalny 2,55 g
Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!
Szacuny
22
Napisanych postów
2650
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
66285
Redukcja nie idzie w parze z wyrabianiem siły. Jesli bedziesz chcial te 2 cele osiagnac w jednym cyklu, bedziesz raczej krecil sie w miejscu. W ogole czemu chcesz redukowac sie na zime, swieta...? Zestaw Ok, sprawdzi sie podczas poprawy sily i nie nabierania nowej tk. tluszczowej.