SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska odżywek do CKD i FBW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2211
Witam , prosiłbym o ew. korekte jestem na ckd i trenuje sposobem fbw 22 lata aktualnie biore odżywki tak :
- rano : 30 min przed sniadaniem :olimp creatine megacaps x4 kaps( mono 5g) , olimp thermo stim x1 kaps , tauryna vitala megacaps x2 kaps , bcaa olimp tabletki x1
- po południu : olimp thermo speed x1 kaps
- przed treningiem : trec nitrobolon II 20g , olimp thermo stim x1 caps , tauryna vitalmax megacaps x1 kaps , 30 min później białko olimp x5 i heja na trening
- po treningu : bcaa x2 tabs 30 min przed posiłkiem
- 30 min przed ostatnim posiłkiem ( trec night protein blend )activlab tribuactiv b6 2x kaps i bcaa x2 tabs
i teraz jak jeść w dni nietreningowe , i czy dobrze samo bcaa 30 min przed posiłkiem zaraz po treningu czy zamienić miejscami z przed treningowym białkiem ?Mam jescze w posiadaniu yohimbine ( bark )nie wiem czy dawać teraz i ew w jakiej dawce , nie moge sie pozbyć " boczków" i fatu z dołu brzucha , efekty jak narazie flak -12 łapka -1 reszty nie mieżyłem waga -8 w pasie na chwile obecną 88 .Odżywki biore tak jak rozpisalem od 2 dni oprócz nitro w DNT
edit : aha w dni nt robie hiita wtedy białko przed bcaa po


Zmieniony przez - gestaposs w dniu 2009-10-14 13:31:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
Bcaa bierz tylko podczas treningu lub zaraz po nim, białko staraj sie jesc po treningu a przed wegle, w dni nietreningowe nie bierz bcaa - nie trac kasy, lepiej zwieksz dawke bcaa podczas treningu.

Slyszalem ze aby pozbyc sie fatu z boczkow najlepiej cwiczyc areoby z rana na czczo :D

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2211
oj fluke wydaje mi sie że powinieneś jeszcze troche poczytac zanim zaczniesz udzielać porad , węgle przed treningiem na ckd ? nie brac bcaa w DNT ? Aero na czczo też raczej nie ( szkoda masy ) Hiit mi dobrze wchodzi aero mnie nudzą a pozatym hiit ma więcej zalet ale to nie dział na dyskusje o treningu . Może ktoś jeszcze sie wypowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
Sory nie mialem do czynienia z redukcja wiec nie znałem skrótu stad nie fortunnie palnalem o weglach ;)

Tak jak dla mnie lepiej bcaa z DNT przeznaczyc na DT do lepszej ochrony miesni przed katabolizmem.

Gestaposs właśnie w tym sęk ze przy lekkich cwiczeniach areobicznych organizm nie pali miesni tylko sięga po szybko dostepna energie z tłuszczów :D

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2211
fluke aero rano w moim przypadku i tak odpada - jestem nieżywy przez pierwszą godzine a wstaje i tak dziennie o 6 więc jak bym miał wstać o 5 nie żył bym do końca dnia , robiłem kiedyś aero zaraz po siłce ale teraz nie mam czasu , pozatym wydaje mi sie że HIIT daje mi takie same efekty w krótszym czasie a i bardziej mięsa oszczędza wg mnie


Zmieniony przez - gestaposs w dniu 2009-10-16 15:11:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
dużo znanych kulturystów robi trening a po nim aeroby i dobrze wychodzą wiadomo biorą dużo innych rzeczy ale musi to działać...

z rana dobre ale trzeba się zabezpieczyć antykatabolikami (bcaa,kratyny itp itd)

wybierzesz tak jak ci pasuje

powodzenia

PRO MODERATOR DZIAŁU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc, ektomorfik, cykl zimowy :)

Następny temat

Powrot do... help xp,creashot,cp badz inna?

WHEY premium