SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

xp + mono co o tym myslicie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13211
dobre byloby polaczenie xp i mono??w jakich porcjach to brac?ocencie moj pomysl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10852
może być.
XP rano i przed treningiem, po treningu 5 g mono
w NT XP rano, 5g mono przed ostatnim posiłkiem

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
niepotrzebnie 2 porcje XP w treningowe
DT:
5g mono na czczo
Xp przed treningiem

DNT:
5g mono na czczo
Xp po poludniu

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10852
jak dla mnie to kiepski pomysł z takim stosowaniem xp. brac,żeby brać??zakładając,że trenuje 3 razy w tygodniu,a pucha XP ma 50 porcji to starczy mu to na 5 tygodni. Myśle,że to już coś.
jak już coś robić to pożądnie. dobrym wyjściem będzie pucha XP i Cp do tego. ale to już tak jeśli autor postu może zamienić to mono na coś.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 173963
to jeśli ma brać 2 porcje XP w DT
to imo mono zbędne bo po co

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65096
imo 2 porcje w treningowe to troche za dużo,

ja bym został przy tymn dawkowaniu:

DT:
5g mono na czczo
Xp przed treningiem

DNT:
5g mono na czczo
Xp po poludniu



Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2006-11-30 21:27:04
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
normalne połaczenie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13211
dzieki za naswietle nie sprawy!
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
moze byc

dawkowalbym tak:

T: przed treningiem Xp , po treningu mono
NT: rano Xp w porze treningu mono
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59654
ja bym mono wymienil na cos innego np cp bho z xp jakos sie gryzie ale spoko mzoe i tak byc ,ja keidys zrobilem cykl na nitro2 +mono pompa byla ale troche woda mnie zalało

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cp+mono vs jablczan+ester - wlasna opinia

Następny temat

szybkie pytanie, krotka odpowiedz

electro
Polecane artykuły