SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CreaPure + Mass XXL - co o tym myslicie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 273
witam
jak Wam sie wydaje czy takie polaczenie bedzie dobre ?
Crea Pure 250 g (kreatyna + tauryna + glutamina) + Mass Xxl Trec 3kg. albo 4,8 kg. w zaleznosci ile bedzie potrzeba ? cwicze od 3 miesiecy wzrost 194cm. waga: 85 kg. jak to nie pasuje to co byscie mi polecili na poczatek prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
na poczatek to bym ci zaproponował diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
no to zaproponuj, he he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
polecam cud diete na mase -1000 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 273
no wlasnie jesli mozesz to zaproponuj :P
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dobra
proponuje ci diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 273
hehe :P
a tak wracajac do tematu brac to czy nie :P ?
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
ten gainer może być jak najbardziej ale kreatyna jest niepotrzebna narazie ,,zacznij po postu dużo jeść ,wpychaj w siebie ile sie da wszystkiego (oprócz chipsów),jedz przed snem,wal 2 litry mleka dziennie ,3 litry wody ,śpij conajmniej 8 godzin,czytaj odzywianie Jeśli bedziesz miał wątpliwości ,zakładaj posty albo wal do speców na priv...W sumie ja tak sobie gadam a sam zaczołem ćwiczyć na poważnie od 2 miechów więc można moje słowa uznac za mało przekonywujące ,ale co tam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 273
to jak panowie radzicie cos takiego dla mnie czy nie ? bo narazie nie otrzymalem odpowiedzi na moje pytanie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zastanów się nad swoją dietą i jeżeli uznasz, że jest dobrze ułożona i nie da się lepiej i uznasz również ze brakuje ci w niej odrobine białka i mniej więcej tyle węgli jak w gainerze to kup gainera, jeżeli białka to oczywiscie białko itd., kreatynę i taurynę kupiłbym oddzielnie i dawkowałbym samodzielnie wg. potrzeb i uznania a może ala bo dawno nie było o tym suplemencie mowy a bardzo dobrze współdziała z kreatyną i jest oprócz tego silnym antyutleniaczem o czym się często zapomina a czasem warto wziąć takie rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 81
Najpierw dobra dieta! A z Tym Garnierem to bym sie zastanowił na twoim miejscu zalerzy czy masz bardziej aktywny czy leniwy tryb życia. Kumpel brał a że pracuje n kopalni to mu to nic nie dało a m bardzo dobra diete dlatego woli białko sojowe. A ja bym ci polecił kreatyna + białko serwatkowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dla fachowcow-odzywka na mase!

Następny temat

Biosteron

WHEY premium