SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

który stack kreatynowy jest godny zakupu????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19182
jw.

" 4 lata przerwy od SFD "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2345
Czy stacki kreatynowe daja mase czy dzialaja jak jablczan czyli retencja wody itd. Niewiem czy wszystkie stacki maja w skladzie wlasnie jablczan dlatego zadaje takie pytanie:P Chodzi o to aby w szybkim czasie nabarc masy i sily bralem mono i spoko i teraz niewime mono stack cy jablczan. Poradcie..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 35012
wg. mnie to cell pump dobry tani i sprawdzony
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12887
XP, HP, CP, KO, STORM, Nitro2 i wiele, wiele innych

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
jest sporo stackow godnych uwagi
zalezy ile kasy masz na zakup
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29005
nitro 2 szczrze polecam jak za ta cene to najlepsze chyba co teraz jest na rynku.

bynajmniej na mnie tak podziałał

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
xp, cp, ko, a niedlugo chcialbym wziasc strom i nitro2 duzo jest stakow ciekawych

bad boy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
zalezy od funduszy

najtaniej - cp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19182
mnie interesi ten jeden jedyny, najlepszy ktos kto szamał je wszystkie ma chyba jakies porównanie?

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 703 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16084
właściiwe wszytkie stacki są dobre- w kat cena/jakosc zdecydowanie CP dla nieco bogatszych STORM

pozatym z bardziej "egzotycznych- mało popularnych w PL" brałem V12 TURBO i równiez nieźle kręcił:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3745
cell pump

W życiu pewna jest tylko śmierć.

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
j./giecik
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o omege-3 i cla

Następny temat

OXY-GEN PROTEIN 45 po raz 248

electro
Polecane artykuły