SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Żenująca siła klatki ;-/

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodyn napisał"DOBRZE! Jak ci brakuje pompy to doloz serii. apokalipsa npvmowi ze mozesz zrobic taki trening do zalamania ruchu raz w miesiacu dla danej partii.."

Zatem zamiast 60,65,70,75
Mowisz ze powinienem zwiekszyc liczbe serii i nie cwiczyc do zalamania miesniowego zatem proponuje :
50x15,55x12,60x10,65x8,70x6
Czy tak bedzie lepiej ??
Mysle ze gdzies tak sie rozloza ciezary.
Dzieki za pomoc i za ozywiona dyskusje
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
pozwole sie wtrącić: ja proponuje 40x10 55x5 62x5 70x5 70x5 70x5
i za tydz lub dwa np +2,5kg w seriach
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Albo zrob TRENING NA SILE LACZONY Z MASOWYM(NIE WOLNO NIC ZMIENIC BO NIE BEDZIE DZIALAC):
-sprawdz maxa
-pozniej przez 6 tygodni jedz tak:

1)wyc lez:
TYDZ 1 i 4: 50%*10p/60%*8p/70%*6p/75%*5p/80%*4p/80%*4p/80%*4p
TYDZ 2 i 5: 50%*10p/60%*8p/70%*6p/75%*5p/80%*4p/85%*3p/85%*3p
TYDZ 3 i 6: 50%*10p/60%*8p/70%*6p/75%*5p/80%*4p/85%*3p/90%*2p

2)Wyc sztangielek neutralnie na skosnej
TYDZ 1 i 4: 3s*12p
TYDZ 2 i 5: 4s*8p
TYDZ 3 i 6: 5s*5p

3)Rozpietki na plaskiej
TYDZ 1 i 4: 5s*15p
TYDZ 2 i 5: 4s*12p
TYDZ 3 i 6: 3s*10p

W TYGODNIU 7 ROBISZ SPRAWDZIAN NA WYCISK, POZOSTALE MIESNIE:
-ALBO SPRAWDZIANY SILOWE
-ALBO TRENING NA 2 RAZY MNIEJSZYM CIEZARZE , TYLE SAMO SERII I POWT W BARDZO POWOLNYM TEMPIE-TAK POWOLNYM BY SIE WSZYSTKIEGO ODECHCIALO...


W TYGODNIU 8 NIE ROBISZ NIC.

W TYGODNIU 9 ZACZYNASZ NOWY CYKL...

Pozdr.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodyn : a jak podczas tego treningu cwicze inne partie ciała ?
Klasycznie ??

Bo co do tego co napisales ,ze uzywam 1/2 obciazenie to tyczy sie tylko 7 tygodnia jak rozumiem ?
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Wodyn : a jak podczas tego treningu cwicze inne partie ciała ?
Klasycznie ??
Podstawowe cwiczenie mozesz robic z rozpiski(przysiady przed nogami, ciagi przed plecami, wyc na bary przed barami itd)... albo mozesz cwiczyc po staremu. W sumie na sile klaty zalezy Ci najbardziej! Zaleta takiego cwiczenia jest to ze poprawisz technike i sile najlepszych i najtrudniejszych cwiczen... bez dochodzenia do ost powtorzen


Bo co do tego co napisales ,ze uzywam 1/2 obciazenie to tyczy sie tylko 7 tygodnia jak rozumiem ?
Tak, to taki tydzien na roztrenowanie, aby pozniesjsze bodzce dzialaly mocniej.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A moglbym zamiast kolejnego treningu prowadzonego klasycznie przejsc do Twojej metody ?? Oczywiscie zrobilbym troche przerwy i zamiast klatke zrobic tak jak zawsze we wtorek to zamienie z kolejnym treningiem i bym zrobił w piątek lub sobotę.
Zależy mi na czasie bo spożywam XP , i naprawdę mam teraz porządne warunki do tego żeby coś ździałać , bo niektóre grupy idą mi jak po maśle .

Mam nadzieje ,ze niebawem bede mogl sie tu odezwać i podziękowac za dobra radę.
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Bierz normalnie eX i cwicz wszystko procz klaty i poluzuj z barami i tricepsem.

W nast tygodniu zaczynaj. Nie blokuj sie tylko dlatego ze bierzesz odzywke. Prawde mowiac zamiast 6 tygodni kuracji powinienes walnac 3 tyg, pozniej 1 tydz wolnego (bez tr i supli) i drugie 3 tygodnie.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze ostatnie pytanie . Kiedy sprawdzę maxa ?? czy mogę też rowniez dobrze przyjac ze np max na dzien dzisiejszy wynosiu 90-95kg. I do tego dostosowywac reszte treningu ? Bo jesli bym teraz zrobil tydzien przerwy , za 2 tygodnie sprawdzilbym maxa , to tak naprawde bym zaczal cwiczyc za 3 tygodnie.

2 sprawa... Mozesz mi cos wiecej napisac dlaczego zrobic 2 mini cykle po 3 tygodnie ?? Planuje sknczyc 24 grudnia.
i podczas tego 1 tygodnia przerwy przyjmowac XP i mono ?? czy zaprzestac , a jesli przestane to czy nie wysyci mnie to z Cr ??

I 3 sprawa... jesli pociagne trening do gwiazdki... i wtedy przestane przyjmowac XP i mono , to w moim organizmie stezenie tych substancji bedzie najwyzsze wiec przyjmuje za pewnik ze efekt anaboliczny bedzie tez najwiekszy. Dlatego gdybym zrobil wtedy 1 tydz lajtowy i 1 tydz na regeneracji przerwy , to jednocześnie zatraciłbym możliwość zbudowania największej siły i największych postępów , prawda ??

Wielkie dzięki za poświęcenie tematowi , i oświecanie laików jak ja


I jeszcze jedno pytanie sie nasuwa :)
Podales 2 i 3 cw. na klatke. Wykonuje je stałym ciężarem czy z progresja ??
Bo jesli stalym to wiadomo ze w 1 seriach zostanie mi spory zapas siły.

Zmieniony przez - fidelloz w dniu 2006-11-26 23:13:40
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Jeszcze ostatnie pytanie . Kiedy sprawdzę maxa ?? czy mogę też rowniez dobrze przyjac ze np max na dzien dzisiejszy wynosiu 90-95kg. I do tego dostosowywac reszte treningu ? Bo jesli bym teraz zrobil tydzien przerwy , za 2 tygodnie sprawdzilbym maxa , to tak naprawde bym zaczal cwiczyc za 3 tygodnie.
PRZYJMIJ TEGO MAXA...

2 sprawa... Mozesz mi cos wiecej napisac dlaczego zrobic 2 mini cykle po 3 tygodnie ??
REGENERACJA, SZCZEGOLNIE SYSTEMU NERWOWEGO..
Planuje sknczyc 24 grudnia.
OK
i podczas tego 1 tygodnia przerwy przyjmowac XP i mono ??
NIE
czy zaprzestac , a jesli przestane to czy nie wysyci mnie to z Cr ??
NIE
I 3 sprawa... jesli pociagne trening do gwiazdki... i wtedy przestane przyjmowac XP i mono , to w moim organizmie stezenie tych substancji bedzie najwyzsze wiec przyjmuje za pewnik ze efekt anaboliczny bedzie tez najwiekszy.
KIEPSKI PEWNIK, POZA TYM KTO POWIEDZAIAL ZE 2 RAZY MNIEJSZE STEZENIE NIE DA PRZYROSTU? BEZ SUPLI W CZASIE ODPOWIEDNIEJ PRZERWY TEZ BYS ROSL...
Dlatego gdybym zrobil wtedy 1 tydz lajtowy i 1 tydz na regeneracji przerwy , to jednocześnie zatraciłbym możliwość zbudowania największej siły i największych postępów , prawda ??
NIE, MOZLIWOSCI TRACISZ GDY BRAKNIE "POWERA" , REG SYS NERWOWEGO JEST KONIECZNA, SZCZEGOLNIE GDYDOCHODZISZ DO OSTATNICH POWT.

Wielkie dzięki za poświęcenie tematowi , i oświecanie laików jak ja
EEE TAM..

I jeszcze jedno pytanie sie nasuwa :)
Podales 2 i 3 cw. na klatke. Wykonuje je stałym ciężarem czy z progresja ??
Bo jesli stalym to wiadomo ze w 1 seriach zostanie mi spory zapas siły.
DOBIERAJ NA WYCZUCIE, MOZESZ ZWIEKSZAC I ZMNIEJSZAC W JEDNEJ SESJI, TRZYMAJ SIE JEDNAK POWT I ROB ZAPAS POWT.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
Aha: jak nie sprawdzasz maxa to przyjmij ze wynosi 90 a nie 95kg..

Ciekawe czy chociaz tyle masz w realu???

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-27 17:13:30

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ODJĄĆ

Następny temat

Coś jakby FBW...co sądzicie??

electro
Polecane artykuły