SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Sok jako uzupełnienie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Potrzebuję ok.420 g węglowodanów dziennie. Czy mógłbym połowę w z tego zastąpić w diecie np. naturalnym sokiem pomarańczowym ? Dodam że sok ten na 2l zawiera ok. 200 g węglowodanów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6340
Co za głupi pomysł. Pompeczka tak Cie obserwuje na tym forum i bez urazy, ale glupoty wszedzie wypisujesz.

meserszmit

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10749
nie za bardzo, bo są to węglowodany bardzo szybko przyswajalne, w większych ilościach nadaje się to tylko po treningu

Rada: Patrz sie prosto w oczy kiedy z kimś gadasz
Nie ważne to czy pytasz czy odpowiadasz...
Prosto idź przez życie po co sie skradasz?
Chyba swój rozum posiadasz?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
To chyba dobrze jak przyswajalne ? To bym stosował po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 59 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12926
Sok to zwykla fruktoza w wiekszosci.
Ja proponowalbym zastapic je jakims carbo jesli po treningu.

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3463
naturalnym to rozumiem że świeżo wyciśniętym? raczej sporo by Cię to wyszło jakbyś miał wyciskać 2 litry. Sam wypijam może pół litra takiego soku. Składają się na niego 2 grapefruity, 1 pomarańcza, i 1-2 cytryny. A co do zastępowania to ja spożywam to tylko dla witamin

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Nie wyciśnięty przeze mnie tylko kupiony w sklepie. Nie mam czasu na wyciskanie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 59 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12926
To tym bardziej taniej i napewno lepiej dla zdrowia wyjdzie carbo imho.
A nawet zwykla glukoza ze spozywczaka.
Jednak zeby nie popadac w przesade:
Jednak szklanka lub dwie soku napewno ci nie zaszkodzi ;)

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24232
nigdy !!!!
najlepiej jak bys wogole nie spozywal soko ani owocow
po treningu carbo albo glukoza albo gainer po 30min posilek z z wegli zlozonych i bialka
praktycznie caly czas opieraj diete na weglach zlozonych czyli kasze ryz makaro platki
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23575
E tam, bez przesady żeby owoców nie jeść, sok jako uzupełnienie tak dużej ilości węgli to nie jest dobry pomysł, tym bardziej że ten ze sklepu może byc słodzony, o wiele lepszy jest świeżo wyciskany, ale lepiej nie pić go po treningu, bo niepotrzebnie zwiększa się zakwaszenie organizmu.

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 146
Cukru jest sporo ale lepiej spożyć ten sok po treningu w godzinach gdzie węglowodany mają szansę się jeszcze spalić niż wieczorem, gdzie potem wszystko zamieni mi się w tłuszcz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10749
najlepiej to po treningu sobie spożyć carbo z wodą, a do uzupełnienia węglowodanów użyć innych środków, np kasza gryczana, ryż, płatki owsiane...

a soczek w ciągu dnia w niezadużych ilościach - powiedzmy kilkaset ml dziennie nie zaszkodzi ale też specjalnie nie pomoże.

Rada: Patrz sie prosto w oczy kiedy z kimś gadasz
Nie ważne to czy pytasz czy odpowiadasz...
Prosto idź przez życie po co sie skradasz?
Chyba swój rozum posiadasz?

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Pierwsza dieta masowa - prosze o ocene

electro
Polecane artykuły