Szacuny
1
Napisanych postów
122
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1303
Witam.
Jak w temacie, chce się zapytać o wasze zdanie o połączeniu cp i kreatyny z glukozą...jeśli dobry to spoko jesli nie to dlaczego. dzięki z góry pozdr.
Szacuny
11
Napisanych postów
544
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2890
Słowo do agresora. Zapewne gdzies to przeczytałeś i wielu przypadkach (marnych producentów) to prawda ale są też artykuły gdzie ludzie piszą że biorą 10 mietków dziennie hehe osobiście takiego znam, zamiast oczekiwanego wzrostu masy, niestety spadła mu bo wycieli mu połowe zarządów. mam kumpla który w ciągu miesiąca je 1 kg mono a ja mam takie same efekty po 200 g. Za tydzień planuje cykl cp rano i alkalyn przed i po treningu. napisze jak wyszło
Szacuny
1
Napisanych postów
122
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1303
OK Dzięki:) a jeszcze jak możecie mi doradzić, bo Cp ma już w sobie kretke bo to wkońcu stack i jakimi dawkami mam brać tą kreatyne dodatkową (olimpa mega capsy) żeby nie było tej kreatki za dużo:/ thx z góry
Szacuny
11
Napisanych postów
544
Wiek
43 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2890
zaufaliście biogenixowi i kupiliście jego produkt cell pump. Biogenix poleca brać cp rano lub po treningu więc czemu tu nie macie do niego zaufania i bierzecie przed treningiem. Ktoś na forum napisał ze trzeba brać przed treningiem na czczo, ale jak? na czczo to 8 godz po posiłku. Paranoja
Szacuny
1
Napisanych postów
122
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1303
hehe teraz to się sam pogubiłem:) czytałem już tutaj pare tematów i w jednym ktoś wypowiedział się że jakby się stosować do dawkowania producenta to się marne efekty osiągnie...dlatego trzeba zwiększyć dwukrotnie dawki, żeby były oczekiwane skutki.....tam przynajmniej wyczytałem.