SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CP+ kreatyna Co sądzicie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1303
Witam.
Jak w temacie, chce się zapytać o wasze zdanie o połączeniu cp i kreatyny z glukozą...jeśli dobry to spoko jesli nie to dlaczego. dzięki z góry pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2890
Słowo do agresora. Zapewne gdzies to przeczytałeś i wielu przypadkach (marnych producentów) to prawda ale są też artykuły gdzie ludzie piszą że biorą 10 mietków dziennie hehe osobiście takiego znam, zamiast oczekiwanego wzrostu masy, niestety spadła mu bo wycieli mu połowe zarządów. mam kumpla który w ciągu miesiąca je 1 kg mono a ja mam takie same efekty po 200 g. Za tydzień planuje cykl cp rano i alkalyn przed i po treningu. napisze jak wyszło
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 597
może być-to spoko

http://nwk.eblog.pl - wejdź, jeżeli nie boisz się swojego boga .

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
moze byc
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
z glukoza radze uwazać... niespodziewanie mozesz zacząc sie zatłuszczac :D po tym
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
standardowe połączenie
moze byc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1303
OK Dzięki:) a jeszcze jak możecie mi doradzić, bo Cp ma już w sobie kretke bo to wkońcu stack i jakimi dawkami mam brać tą kreatyne dodatkową (olimpa mega capsy) żeby nie było tej kreatki za dużo:/ thx z góry
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
CP rano i przed treningiem a mono (4 kaps.) po treningu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
cp przed treningiem i mono po treinngu

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2890
zaufaliście biogenixowi i kupiliście jego produkt cell pump. Biogenix poleca brać cp rano lub po treningu więc czemu tu nie macie do niego zaufania i bierzecie przed treningiem. Ktoś na forum napisał ze trzeba brać przed treningiem na czczo, ale jak? na czczo to 8 godz po posiłku. Paranoja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
ufaj producentom i ich dawkowaniu - powodzenia

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1303
hehe teraz to się sam pogubiłem:) czytałem już tutaj pare tematów i w jednym ktoś wypowiedział się że jakby się stosować do dawkowania producenta to się marne efekty osiągnie...dlatego trzeba zwiększyć dwukrotnie dawki, żeby były oczekiwane skutki.....tam przynajmniej wyczytałem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podtrzymanie

Następny temat

Kreatyna - strategia ;)

electro
Polecane artykuły