SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Porównanie - kwiecień 06-wrzesień 06-nowe fotki str.6

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
barki wcale nie są dobre - ostatnio faktycznie się poprawiły, ale genetyka pozostawia wiele do życzenia niestety.

Nogi tez genetycznie słabe - takie troszkę słupowate. Tam głównie zbiera się fat. Pracuję trochę nad nimi, ale raczej nie nad zwiększeniem masy, tylko nad poprawą ich wyglądu poprzez zwiększenie separacji. Gdyby miały urosnąć uda w obwodzie to chyba bym spodni normalnych nie dostał. W pumpach nie śmigam, także sory

Postaram się coś pstryknąć tez w temacie nóg, sami zobaczycie.

edit: pucybut raczej mnie rozkłada w temacie nóg od przyszłego tygodnia nowy trening, dodaję aeroby i skupiam się na poprawie wyglądu ud



Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2006-11-07 12:58:28

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10818
calkiem fajnie zrob wiecej zdjeci w pozach podstawowych a nie takiech "dyskotekowych" fajna lapa jaki starz i ile w kablu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1804
sog.. fajna fajna łapka =)

I can hear the people callin', I'm passin' by
Everybody knows I'm ballin', and to God
Gotta keep myself from fallin'..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 645
Ładnie ładnie...mam tylko jedno zastrzeżenie,a mianowicie barki chyba odstają zdeczka.Za małe jakieś są.

NOwicjusz na maxa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
w kablu 43cm

barki faktycznie odstają. Genetyka i tyle. Pracuję nad nimi jak tylko mogę i jest poprawa ciągła, ale do ideału daleko.

pozy obowiązkowe będą w weekend lub po weekendzie - po zakończeniu cyklu. Oczywiście nie wszystkie potrafię dobrze zapozować, ale cóż zrobić.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10818
jezeli na sucho to pelen respekt ,napisz jeszcze jaki starz barki wcale nie takie male najbardziej odstaje kaptur do tego masz dluga szyje to jeszcze bardziej to potenguje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 204 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1804
No to mamy podobny problem z barkamni, u mnie tez odstają trochę, zawsze miałem z nimi problem..

I can hear the people callin', I'm passin' by
Everybody knows I'm ballin', and to God
Gotta keep myself from fallin'..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
na sucho, jak najbardziej.Bawię się tylko w suple kreatynowe. Ciemna strona mocy mnie kusi, ale trochę się boję.

Staż na poważnie, z dietą ok. 3 lat. Ogólnie wygłupy z żelastwem od 6 lat.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Znakomicie, gratuluje i zazdroszczę.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32825
miętki proszę Cię, czego mi zazdrościsz? genetyke masz lepszą i mięska chyba troche wiecej też. no ale dziękuję.

Zmieniony przez - Don Pawson w dniu 2006-11-10 10:00:14

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie specjalnie

Następny temat

Kamsonik ocena i porównanie

electro
Polecane artykuły