SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie specjalnie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144
Staz 3 lata choc tak naprawde przepracowałem moze 2 spowodowane jest to praca sezonowa i w tym okresie nie moge sobie pozwolic na diety tym bardziej siołownie.Dieta hym stram sie zdrowo jesc i o stałych odstepach czasowych ale naprawde roznie z tym bywa.
Suplementacja było tego troche jakieś 9 kg białka 12kg Geinera
2 cykle kreatynowe w marcu na odbudowanie formy po cholernych spadkach ZMA HMB i tauryn w poąłczeniu z kreatyna :)

Nie zalezy mi na świetne sylwetce chce lekko zarysowac miesnia i osiagnac 95 kg wagi mam nadzieje ,ze sie uda

To wszystko jesli chodzi o moje pypociny zmykam na owsianke ;)

Fotek bedzie 5 tak wiec prosze oceniac po dodaniu wszystkich

Dążenie do doskonałości...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


1

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


2

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


3

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


4

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144


5

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
W sumie jak na 3 lata to tak umiarkowanie, moglo byc gorzej ale nie masz sie czego wstydzic, barki niezle wg mnie, przod juz nieco gorzej, bica nie widac bo jakos dziwnie zapozowales.

Generalnie jest dobrze pracuj dalej i nie spoczywaj na laurach -pokazesz nogi?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26453
bardzo ladnie to wygladana 3 lata no moglo byc lepiej ale i tak jest fajniegratulacje i cwicz dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144
Nogi nic specjalnego moze dlatego ze strasznie je olewam jak dorwe cyfrowke strzele kilka fotek.

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144
Dzieki za pochwały i podbudowe jesli chodzi o barki bo rok temu nabawiłm sie kontucji nie doleczyłem i co jakis czas sie odnawia praktycznei kazdy trenng to droga przez meke...
Teraz mam troche wiecej czasu miejmy nadzieje że uda się coś wykrzesac z tego mizernego ciała.

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
niezła genetyka, ale powinieneś się bardziej przykładać

SOG na zachętę jednak się nalezy. Szamaj, tyraj, suplementuj odpowiednio i za rok będziesz miał dychę mięsa więcej

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pucybut foty

Następny temat

Porównanie - kwiecień 06-wrzesień 06-nowe fotki str.6

WHEY premium