Siema! Mam 18 lat prawie 19, wzrost 177cm waga 65kg,
1 Posiłek:
-trzy jaja
-dwie kromki chleba razowego
-250ml mleka od gospodarza
-Płatki owsiane + garść rodzynek
2 Posiłek: (w szkole)
-dwie kanapki z serem żółtym i szynką
-jabko
3 Posiłek (obiad):
-kotlet z kury
-200g ziemniaków
-jakaś sałata
4 Posiłek: (po treningu)
-jogurt 50g
-gainer mass xxl treca
5 Posiłek:
-100g ryżu
-10g oliwy z oliwek
6 Posiłek:
-chudy twaróg 50g.
-dwie kromki chleba białego
Proszę o dopisanie jakiś odżywek czy suplematów do diety.
1 Posiłek:
-trzy jaja
-dwie kromki chleba razowego
-250ml mleka od gospodarza
-Płatki owsiane + garść rodzynek
2 Posiłek: (w szkole)
-dwie kanapki z serem żółtym i szynką
-jabko
3 Posiłek (obiad):
-kotlet z kury
-200g ziemniaków
-jakaś sałata
4 Posiłek: (po treningu)
-jogurt 50g
-gainer mass xxl treca
5 Posiłek:
-100g ryżu
-10g oliwy z oliwek
6 Posiłek:
-chudy twaróg 50g.
-dwie kromki chleba białego
Proszę o dopisanie jakiś odżywek czy suplematów do diety.
Krzysztof Piekarz