A wiec tak mam 19 lat,184cm wzrostu i waze 77 kilo wage chce dobic do 80-85 kilo a potem sie wyzezbic.Potrzebuje pomocy przy ukladaniu diety i przy obliczaniu tego wszystkiego, jestem calkiem zielony. Prosze o pomoc na forum i na gg. Z gory dzieki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
posty podwieszone
http://www.sfd.pl/chucknoris_/masa_z_półobrotem-t424885.html DZIENNIK TRENINGOWY ZAPRASZAM
http://www.sfd.pl/BLOG_Nawet_parówka_dęta_raz_w_roku_ma_swoje_święta_by_chucknorris-t484710.html
BLOG TREC ZAPRASZAM
NIE POPRAWIAM DIET I TRENINGÓW NIE ZNAM SIĘ NA TYM
...
standardowo masowka wg Qazara https://www.sfd.pl/temat173140/ polecam wszystkim nowym

----> www.pajacyk.pl <----
na weekendach mnie NIE MA!
::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
waze 56 kg przy 175 cm wzrostu to mało jak cholera :/
Następny temat
Krzysztof Piekarz