Witam jestem na cyklu cp biore juz 2 tygodnie ale znowu zachrowałem
matka mówi ze to angina a ja sie modle zeby to jakies przeziębienie tylko było nos mam zatkany gardło mnie boli wczoraj miałem gorączke i tu pytanie przerwać cykl a po chorobie do niego wrócić (odbije sie to na efektach?) czy brać cp dalej tylko ze na siłke nie chodze
matka mówi ze to angina a ja sie modle zeby to jakies przeziębienie tylko było nos mam zatkany gardło mnie boli wczoraj miałem gorączke i tu pytanie przerwać cykl a po chorobie do niego wrócić (odbije sie to na efektach?) czy brać cp dalej tylko ze na siłke nie chodze

Wracam :D
Krzysztof Piekarz
mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie
PoZdRo
jeśli zrobie tydzien przerwy w braniu CP mocno to sie odbije przy cyklu??czy moge smiało sie kurować i od następnego tygodnia kontynuować cykl ? acha kumpel za 3 tygodnie 18stke i tez mam dylemat czy pić czy nie pić :-/ juz jestem w****iony ze nie moge raz doprowadzić jednego cyklu do końca...