SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o pomoc ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117659
Witam jestem na cyklu cp biore juz 2 tygodnie ale znowu zachrowałem
matka mówi ze to angina a ja sie modle zeby to jakies przeziębienie tylko było nos mam zatkany gardło mnie boli wczoraj miałem gorączke i tu pytanie przerwać cykl a po chorobie do niego wrócić (odbije sie to na efektach?) czy brać cp dalej tylko ze na siłke nie chodze

Wracam :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117659
ok więc postanowiłem dać szanse słynnemu cp i zamówię druga puche mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie PoZdRo

Wracam :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
nie jak nie chodzisz na silke to napewno nie ma sensu branie cp, przetrwaj chorobe, potem wroc do cyklu bedzie dobrze. Wpiepszaj sporo witaminy C i siedz w domu! :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117659
Dasiu2 jeszcze przed chorobą ciągle brałem Rutinoscorbin zeby nie zachorowac ale widocznie nic nie dało.Co polecasz z aptecznego staffu zeby ochronić sie przed przeziębieniem ?

Wracam :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
Jak tylko przeziebienie to bierz, jak cos powazniejszego to nie. Biez wit. C, witaminy standardowo.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
tutaj masz wszystko ladnie napisane
https://www.sfd.pl/temat190322/
thx 4 sog

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2006-10-28 10:32:09
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 2106 Wiek 56 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33665
Rutinoscorbin ma bodaj 100mg vit. C. Tymczasem dla sportowców standardowa dawka to ok. 1g, a w stanach chorobowych podaje się nierzadko 3g i więcej. Zatem proponuję kupić sobie vit. C z NOW, Vitalmaksa (800mg w kapsułce) czy proszek i zapodać dawkę uderzeniową ala Pauling
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117659
ok dzieki mam nadzieje ze do poniedziałku wszystko bedzie ok

Wracam :D

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52628
jak jest goraczka walnij pyralgine
na wypocenie na noc polopiryne
standartowo wit C jak pisali koledzy wyzej
jakies tabsy do ssania jak gadło boli np septolete, neo angin itp
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117659
polopiryne wziąłem wczoraj wieczorem a na gardło to biore do płukania szałwie czekam tylko jak wyzdrowieje i ide do apteki wykupić cały stuff zapobiegawczy przeziębieniu

Wracam :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21109
Witamina C fajna jest jest firmy Biofarm- masz tam po 500mg w tabsie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 117659
Byłem dzisiaj u lekarza i mi babka przepisała leków na cały tydzien i powiedziała zebym tez w chacie siedział jeśli zrobie tydzien przerwy w braniu CP mocno to sie odbije przy cyklu??czy moge smiało sie kurować i od następnego tygodnia kontynuować cykl ? acha kumpel za 3 tygodnie 18stke i tez mam dylemat czy pić czy nie pić :-/ juz jestem w****iony ze nie moge raz doprowadzić jednego cyklu do końca...

Wracam :D

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kreatynki?? :/

Następny temat

Super promocja do wyczerpania zapasów!!!

electro
Polecane artykuły