SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomocy!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
witam was mam mały problem chciałbym zaczac upraiwac boks ale niewiem nic otym w kwesti odrzywek jakie je stosowac co jest dobre co nie mam zamiar chcoidzc tez na siłownie i chciałbym wiedzic jakie odrzywki pomoga mi wzmocnic siłe "prosze pomuszcie mi!!"

masakra

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
kreatyna. przy tym bym został, do tego multiwitamin i multimineralnik jakis. poza tym kilkutygodniowy cykl ze słownikiem byby w dobrym tonie, tak prozdrowotnie;). tyle mogę ci napisac na podstawie informacji zawartych w twoim poscie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12887

Ortografia.. Ile masz lat? 11?
Wyszukiwarka...
Sztuki Walki dzial "Uderzane"...


PS: MASAKRA
hahah

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
najpierw zacznij ćwiczyć w ogoole, potem martw się o resztę; chyba nie koopiłbyś najpierw zapasaowych kooł do samochodu, gdybyś go jeszcze nie miał, co?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
wiem o co chodzi juz ciwicze 3 tygodnie zeby porzzywczaic miesnie do wysiłku i teraz chce odrzywki brac ale widze ze tu nikt chyba sie an tym niezna

masakra

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
ćwiczysz DOPIERO 3 tygodnie

skoro chcesz brać odżywki, to odpowiedz mi na jedno pytanie: masz dietę?

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 688 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12887
Pewnie, ze sie tu nikt nie zna. Ty sie znasz. W koncu cwiczysz juz 3 tygodnie. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy: po co "prosisz, rzeby ci pomuc!"? Przeciez juz wszystko wiesz... Przeczytales chociaz podwieszone tematy? Diete masz? Jakim planem cwiczysz?

-|||---sporo---|||-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5710
Jak sie nikt nie zna, to po co pytasz Napisz na początku ile masz lat, staż itp.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
użyj wyszukiwarki; znajdź post o tenisie ziemnym - bardzo podobna suplementacja, szukaj artykułów Darka S. i tyle; jeżeli ćwiczysz 3 tygodnie to nie "łap" się za suple, bo to o wiele za wcześnie; nie masz jeszcze techniki <siłownia, boks>; polecam skanie na skakance jako podstawowe ćwiczenie;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 118
ale ty zes madry szkoda ze nie łysy masakra na skaknce to ty sobie mozesz poskakac pacanie

masakra

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
ahahahahah
nie pyskuj to raz, dwa że stuknij sie w czoło właśnie skakanką, a trzy że nie masz pojęcia do czego nawet służy siłownia wiec zajmij się zdobywanie wiedzy podstawowej.
zdr.
ps. odrób lekcje zamiast na necie siedzieć

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem [czy nie?] z kałem...

Następny temat

dawkowanie...porady

electro
Polecane artykuły