No własnie....wszedzie jest napisane ze kreatyne bierze sie przed treningiem...ale ile dokladnie lub okolo minut przed? chodzi tu o 30 minut czy moze 3 minyty...Wiem ze to moze glupie pytanie...ale ja sie nie znam...daltego pytam
i jescze jedno..wszedzie pisza ze nalezy brac 5g kreatyny przed treningiem a jesli w instrukcji mojej kreatyny pisze zeby brac 2 kapsulki czyli 2,5g...to ile mam brac?????
i jescze jedno..wszedzie pisza ze nalezy brac 5g kreatyny przed treningiem a jesli w instrukcji mojej kreatyny pisze zeby brac 2 kapsulki czyli 2,5g...to ile mam brac?????
Krzysztof Piekarz
wal 4 kapsy