Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
88
Czy ktos moze ulozyc 5-6cykli do 1600zł glownie na sile Klatki??wycisk 50kg wiem ze slabo ale mam nadzieje ze oo tej inwestycji rusze wiecej mysle 115-120kg. da radE? dieta mam zapewniona poniewaz moj kuzyn jest dietetykiem dziennie dostarczam 4500kalorji 250gram białka i 1000gram weglowadanow i ok 50g tłuszczu waze 60kg..czy po tej inwestycji da rade poruszyc te ciezary??
Szacuny
210
Napisanych postów
2106
Wiek
56 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
33665
Bardzo mocno nie sądzę by 1250g ww i białka (4kcal/g)+50g tłuszczy (9kcal/g) dawało 4500kcal dziennie. Poza tym przy wadze 60kg to moim zdaniem zdecydowanie za duża liczba kcal.
Myślę, że po 5-6 cyklach możesz wyciskać ponad 100kg na klatkę. Pod warunkiem, że zrobisz 1-2 cykle na rok.
Szacuny
12
Napisanych postów
3215
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
29005
moze mu sie po***alo o jedno zero
myślę że siła nie tkwi w proszkach
musisz poprostu ćwiczyć - proszki są po to żeby przełamać napotkany zastój, a wątpie żeby przy wycisku 50 kg nie można było by zrobić nic innego na zastój niż ładowanie kreatyn/stacków.
trenuj mądrze i zrób sobie diete 300 g WW 120-150 g B 60 g T
Szacuny
1
Napisanych postów
162
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1102
Ja tam żarłem te 4-44,5 tys kal i doszedlem do 65kg. Pewnie dlatego że mało bialka było i cięzka robote miałem. Ale przy tej ilości białka powinien prztyć z 10kg w ciągu miesiąca. Ja przy 120g białka tyłem 3kg w ciągu 2 tygodni.