Witam, jestem średniozaawansowany i moj nauczyciel W-f polecił mi żebym rozłożył sobie trening na 2 dni.Ale ma on być rozłożony w ten sposób, ze w każdym dniu trenujemy wszystkie miesnie, ale w każdy dzień robimy inne ćwiczenia.Chciałbym też trenowac 4 razy w tygodniu, ale w tkz. cyklu 2:1:2:2, czyli 2 dni trenuj 1 dzień odpoczywam, późneij 2 dni trenuje 2 dni odpoczywam, no i tak na zmiane.Chciałbym wiedzieć co myślicie o takim treningu a tutaj podaje przykład takiego treningu:
Dzień 1:
Klata:
1.wyciskanie leżąc normalnie
2.Rozpiętki
Barki:
3.Wyciskanie sztangi zza karku
4.Unoszenie sztangielek w bok
Triceps:
5.wyciskanie francuskie sztangielki w leżeniu
6.Unoszenie ciężaru na wyciągu
Biceps:
7.Uginanie ramion ze sztangą
8.Uginanie ramion ze sztangielką
Dzień 2:
Klata:
1.Wyciskanie sztangi w wąskim nachwycie
2.Wyciskanie sztangielek lężąc
Barki:
3.Wyciskanie sztangi przed karkiem
4.unoszenie sztangi do przodu
Triceps:
5.Uginanie ramienia ze sztangielką w podparciu o kolano
6.Wyciskanie sztangielki zza głowy
Biceps:
7.Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku
8.Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie - w podporze o kolano
Bardzo prosze o ocene mojego planu.Wiem że nie zamieściłem tam pleców, ale plecy mam dość dobrze rozbudowane i narazie nie trenuje ich, zaczne je trenować dopiero za jakiś miesiąc.Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich
Dzień 1:
Klata:
1.wyciskanie leżąc normalnie
2.Rozpiętki
Barki:
3.Wyciskanie sztangi zza karku
4.Unoszenie sztangielek w bok
Triceps:
5.wyciskanie francuskie sztangielki w leżeniu
6.Unoszenie ciężaru na wyciągu
Biceps:
7.Uginanie ramion ze sztangą
8.Uginanie ramion ze sztangielką
Dzień 2:
Klata:
1.Wyciskanie sztangi w wąskim nachwycie
2.Wyciskanie sztangielek lężąc
Barki:
3.Wyciskanie sztangi przed karkiem
4.unoszenie sztangi do przodu
Triceps:
5.Uginanie ramienia ze sztangielką w podparciu o kolano
6.Wyciskanie sztangielki zza głowy
Biceps:
7.Uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku
8.Uginanie ramienia ze sztangielką w siadzie - w podporze o kolano
Bardzo prosze o ocene mojego planu.Wiem że nie zamieściłem tam pleców, ale plecy mam dość dobrze rozbudowane i narazie nie trenuje ich, zaczne je trenować dopiero za jakiś miesiąc.Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich
Krzysztof Piekarz

